Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3216  
Παλιά 16-05-14, 13:35
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Oπως μου ειπε ο ιδιοκτητης του αρεσει περισσοτερο να το κοιταει παρα να το οδηγαει (οχι οτι εχει κατι μηχανικα αλλα ετσι ειναι οταν εχεις διαφορα supercar στο γκαραζ).

Το χρησιμοποιησε ελαχιστα στους 9 μηνες που το εχει και πληρωσε και καποια χρηματα να φτιαξει τις ελειψεις του για να το τελειοποιησει.

Θεωρω οτι με ενα σετ αμορτισερ μαμα ΟΕΜ κα μια κρεμαγιερα Ζ3 1.9i το αυτοκινητο εχει ''τελειωσει'' οριστικα.Του ειπα να μην το δωσει αλλα αυτος αποφασιζει μιας και το πηρε σε πολυ καλη τιμη μιας και εγω το ειχα παρει σε τιμη κρισης.

Μου φαινεται ειμαι απο τους ελαχιστους που το θελω για να το οδηγαω,να πηγαινω για μπανιο,να βαζω μεσα την γυναικα μου και το παιδι για βολτες κτλ-κτλ.

Θεωρω οτι επειδη το μαγαζι που ειναι και φιλος του Δημητρη εχει πελατες με τεραστιες τσεπες θα πουληθει αν και το θελει και ο ιδιος ο ιδιοκτητης της εκθεσης για την συλλογη του αν δεν πουληθει.

Οπως και να εχει εγω κοιταω μπροστα,στον στοχο μου προσηλωμενος εστω και αν χρειαστει να περιμενω αρκετα.Δεν θα το ξεχασω ποτε....μου φουντωσε ακομα περισσοτερο τον ποθο μου για Μ3 Ε30.

Να παει σε καλα χερια ευχομαι οπως το Μ3 Ε46 μου (και οχι το Μ3 Ε36 μου).
__________________
Απάντηση με παράθεση