Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 10-01-14, 11:07
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Στα πρώτα δύο πατήματα από 2ες όντως η διαφορά ήταν στο μισό με ένα καρότσι χωρίς κενό, στο τρίτο πάτημα προς αγ. στέφανο είχα κόψει ρυθμό πολύ πριν αφήσω εντελώς λόγω αυτοκινήτου στη λωρίδα μου οπότε γι ' αυτό είδες Μιχάλη δύο κενά, έτσι κι αλλιώς προφανώς δεν είναι λογικό το τρίτο πάτημα να έχει τόση διαφορά με τα άλλα δύο.

Για μένα η διαφορά των αυτοκινήτων είναι στο μισό με ένα καρότσι αναλόγος συνθηκών. Μπράβο στο Μιχάλη (αλλά και στον Πάνο) για το πολύ δυνατό 36άρι το οποίο ας μην ξεχνάμε πως στο δυναμόμετρο έβγαλε 13 άλογα παραπάνω απο ότι συνήθως βγάζουν τα 321. Το δικό μου αμάξι όπως σου είπα και χτες Μιχάλη είναι μαμά με μόνο μία eisenmann race και πίστεψέ με δεν έχεις λόγο να το αμφισβητείς αφού όλοι εδώ ξέρουν πως πάντα πατάω για πλάκα ακόμη και με πολύ δυνατότερα αμάξια....δεν κάνουμε καριέρα στην κόντρα

Ωραία περάσαμε και χτες!
Λογικοτατο να ειναι τοση η διαφορα και δεν μου εκανε καθολου εντυπωση μιας και εισαι πιο βαρυς. Γινεται συνεχεια αυτο. Να κοψεις σε αδεια τελειως εθνικη;;Χτες οταν σερωτησαμε γιατι εκοψες ειπες οτι ειδες 240 τελικη πραγμα το οποιο δεν ισχυε, σημερα λες οτι εκοψες επειδη υπηρχε(που δεν υπηρχε) αμαξι μπροστα σου. Ασε που δεν ηθελες αποτι φανηκε επαναληψη στα πανω οπως εκανες στα κατω που ησουν πιο κοντα.Τεσπα δεν μου κανει εντυπωση γιατι και με το 36αρι κομπακτ οταν σου ξεκολησε παλι εκοψες για να μην δημιουργηθει η διαφορα, που σαφως και δεν ειναι 1 καροτσι αλλα μινιμουμ 2 κενα ανοιγομενα αν πατησουμε και πανω απο τα 200 που το δικο μου δινει ακομα καλυτερα.
Οσο για την δυναμομετρηση εβγαλες ακριβως τα ιδια αλογα παραπανω απ οτι βγαζουν τα 46αρια συνηθως οποτε.......

Αν θες ξαναπαταμε σε ευθεια και μαλιστα μεχρι και 5ες οπου εκει η διαφορα δεν θα ειναι καν στα 2 κενα!!Πλακα κανω κι εγω Νασο, παντα το διασκεδαζω οταν δεν αλλαζουν τα πραγματικα αποτελεσματα και δεν υπαρχουν σκοπιμοτητες. Υπηρχε εντονα ο αερας του νικητη χτες πριν το πατημα αλλα μετα....(δεν το καταλαβα μονο εγω αυτο)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ : 10-01-14 στις 11:14