Θέμα: 325?
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 30-06-04, 10:43
Το avatar του χρήστη Daskalopoylos
Daskalopoylos Ο χρήστης Daskalopoylos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 02-06-2004
Μηνύματα: 54
Daskalopoylos is on a distinguished road
Exclamation

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Black5
Tώρα που δεν υπάρχει και τεκμήριο γιατί δεν δίνεις κάτι παραπάνω να το κάνεις Μ3?! Καμία σχέση...... :d
Και εγω το μονο πραγμα που εχω στο νου μου ειναι η μετατροπη...
Αυτη η συμβουλη που θα σου δωσω και καλα θα κανεις να την αναλυσεις και να την ζυγησεις καλα , ειναι να μην σκευτεις την διαφορα στα χρηματα της μετατροπης που θα τα δωσεις μια φορα και τελος αλλα τα λευτα της συντηρησης που θα τα δινεις για χρονια...Αλλο να συντηρεις μια 2500 και αλλο μια Μ3.... δευτερον σκεψου οτι αν βαλεις Μ3 το μοτερ ξεχοριζει απο το ειδι υπαρχον που εχεις και πρεπει να το δηλωσεις γιατι η πιθανοτητες να γινει μαλακια ειναι πολυ περισοτερες απο τον 2500 που εμφανισιακα ειναι ιδιος. Επισεις καλο ειναι να ανεβενεις αλογα σταδιακα και οχι 150αρες και 200αρες.(περι ορεξεως βεβαια..)!
τωρα για το τεκμιριο δεν πρεπει να ειναι τοσο απλα τα πραγματα οσο δειχνουν.. για μετατροπες δεν το εχω κοιταξει για να πω την αληθεια.. ξερω για νεα αγορα οπου εκει υπολογιζετε η πρωτη αγωραστικη αξια του αυτοκινητου που πρεπει να ειναι κατω απο 50 χιλιαρικα για μην υπαρξει επιβαρινση.. για μετατροπη κινητηρα θα μαθω ακριβος και θα σας αποστειλω..
__________________
ΜΕ ΣΗΜΑ ΤΟΝ ΓΑ'Ι'ΔΑΡΟ!!
Απάντηση με παράθεση