Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #129  
Παλιά 15-06-11, 12:03
Το avatar του χρήστη alpaneras
alpaneras Ο χρήστης alpaneras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-06-2006
Μηνύματα: 493
alpaneras has a spectacular aura aboutalpaneras has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Συνφωνω απολυτως.Ο Αλεξανδρος ειναι σε σωστο δρομο απο την αρχη,ανυπομονω να δω το τελικο αποτελεσμα.

Αλεξανδρε μεινε πιστος σε αυτο που ξεκινησες απο την αρχη,μην ξεχνας φωτος οπωσδηποτε αν δεν σου κανει κοπο.Κανεις κατι αρκετα δυσκολο για το ειδος του αυτοκινητου και καλο ειναι να υπαρχει ενας μπουσουλας για τους υπολοιπους.

Τι ελατηρια φορας???Ποσο χαμηλωνουν το αμαξι???Τα BILSTEIN ειναι τα χοντροκαλαμα???Αν δεν βαριεσαι βαλε κανενα κωδικο που γραφουνε πανω τα αμορτισερ/ελατηρια???Το ειχες καθολου με 16αρια??Για την ανεση σε ρωταω.....

Σε ευχαριστουμε προκαταβολικα!
Τα ελατήρια είναι τα EIBACH, δεν ξέρω πόσο χαμηλώνουν το αμάξι γιατί τα είχε πάνω από τότε που το πήρα. Ο κωδικός τους είναι αυτός που φαίνεται στην φωτό.
Όσο για τα αμορτισέρ, ναι είναι τα χοντροκάλαμα (αρκετά). Φωτό από τα πίσω συννημένη, τα μπροστά δεν γράφουν τίποτα αφού είναι μόνο τα φυσίγγια(μπουκάλες)! Μην σε πάρω στο λαιμό μου όμως δεν ξέρω αν είναι ο σωστός συνδυασμός αυτός. Με την ανάρτηση θα ασχοληθώ αργότερα.

Σε 16ρια δεν τα είχα γιατί το Μ3 είχε 17ρια πάντα.

Μόλις ήρθαν τα σινεμπλόκ!!!!! Απόψε έχει ξενύχτι..............!!!!!!!!!!!!!!! Θα δέσω!!!!!!
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 100_5425.jpg (188,4 KB, 48 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 100_7546.jpg (203,9 KB, 43 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 100_7583.jpg (277,4 KB, 58 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση