Θέμα: e46 318ι lpg,maf?
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 06-11-12, 18:30
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Εγώ να πώ κάτι που σκέφτομαι σαν δικό μου προβληματισμό.
Σαν πελάτης βρε παιδί μου...

Βλέπω αυτούς που κάνουν σαν επάγγελμα την τοποθέτηση υγραεριοκίνησης και γνωρίζουν λίγα παραπάνω από εμένα για τα οχήματα. Προφανώς δεν είναι όλοι έτσι.

Πως να πάω εγώ να μου κάνουν εγκατάσταση στο ακριβό μου (ή το φτηνό μου, καινούριο ή παλιό) όχημα που μπαίνω και διασκεδάζω, μετακινούμαι, ταξιδεύω κλπ...και να έχω άφοβα και απροβλημάτιστα 2 συστήματα τροφοδοσίας (που τα σημερινά αυτοκίνητα δυσκολεύονται να βολευτούν με το ένα) και μια φιάλη εκρηκτικού αερίου υπό πίεση στον ...πισινό μου?

Αυτό είναι το πρόβλημα όταν ξεχειλίζει ο κόσμος από νέα μαγαζιά που ασχολούνται με κάτι ''της μόδας''. Δίπλα σε κάθε κομμωτήριο σε κάθε γωνία της πόλης, έχει και έναν εγκαταστάτη...
Αυτό ήταν και εναυσμα για το χιουμοριστικό ίσως και λίγο καυστικό σχόλιο του kplc που παρεξηγήθηκε.

Εγώ για αυτό προτείνω σε όλους να μην βάζουν υγραέριο.

Όταν θα τα βάζουν έτοιμα από εργοστάσιο...τότε οκ.

Φίλτατε 318turbo, ελπίζω να βοηθήθηκες και να ξαναβοηθηθείς στο φόρουμ.

Πάντως αν έχεις πρόβλημα πάλι, πιθανότατα τη λύση θα στη δώσει ο αδαής, ο άσχετος, ο ανίδεος rapid_fast
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 06-11-12 στις 18:34