Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 28-05-11, 09:57
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
και συνεχίζω με μιά ενημέρωση!!!!!!!!
Σήμερα καθάρισα τα μπέκ την πεταλούδα την εισαγωγή και το κλαπέτο της πολλαπλής της εισαγωγής , ύστερα απο δύο μέρες ακινησίας το μοντάρισα σήμερα το πήγα βόλτα και στην αρχή τα πράγματα έδειχναν αρκετά καλά.το πάρκαρα στο γκαράζ μου και πήγα για δουλειά. τώρα το βραδάκι το πήρα και το πήγα μιά βόλτα.το αμάξι ΔΕΝ το είχα δεί ποτέ έτσι. πραγματικά "πετάει" το μοτεράκι μου και είμαι πολύ χαρούμενος. χαμογελάω σαν το βλάκα μόλις το ακούω και δουλέυει έτσι. στην πορεία πάμε για αλλαγή καταλύτη,μου προτείνει φίλος μου που με βοήθησε πολύ στο όλο μου θέμα, να τον καταργήσω τελείως, αλλα δέ θέλω , για περιβαλλοντολογικούς λόγους, αλλιώς θα τον ξέμπαζα...ελπίζω να συνεχίσει να πηγαίνει έτσι, και να μή χρειαστεί να ασχοληθώ με αυτό το θέμα ξανά...!!!!!
νιώθω τόσο έτοιμος , που μού 'ρχεται να αντιμετοπίσω τον Geo 3D!!! να το επιχειρήσω? τί λέτε?
Μπραβο ρε Θανο μερακλη που πιανουν τα χερια σου!!!
Ειναι πολλα πραγματακια (αισθητηρες κτλ) τα οποια με το καιρο τα παιζουν και πεφτει η αποδοση στο μοτερακι μας.. Και μολις γινει σερβις-καθαρισμος-αντικατασταση βλεπουμε τη διαφορα.. (εγω το ειδα με την επισκευη στο βανος)
Μη καταργησεις το καταλυτη.. για σενα και για τους γυρω σου.. πιστευω οτι ειναι πολυ μ@λ@κες οσοι το κανουν.. Μπορεις να βρεις σε πολυ καλη τιμη εναν μεταλλικο πιο ελευθερο και να εισαι αρχοντας.. Googlάροντας θα βρεις πολλα μαγαζια, οποτε παρε τηλ, δες τιμες, κοιτα και ebay και αναλογως οτι σε συμφερει παρε..
__________________
Απάντηση με παράθεση