Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 28-01-12, 19:50
Το avatar του χρήστη race535
race535 Ο χρήστης race535 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2006
Μηνύματα: 565
race535 has a spectacular aura aboutrace535 has a spectacular aura about
Να τον ακουτε τον vlahopilot γιατι εχει δικιο !!!!

Ο γαμπρος μου ειναι 23 χρονια προσωπικος οδηγος της Γερμανικης Πρεσβειας στην Αθηνα,εχει αλλαξει αρκετα θωρακισμενα BMW ενα εκ των οποιων εχω οδηγησει και εγω στους δρομους της Αθηνας και εχει ειδικο διπλωμα 5ης κατηγοριας που του επιτρεπει την οδηγηση οχηματος με θωρακιση Β7+ και εκπαιδευτηκε για να παρει την τελευταια κατηγορια διπλωματος στο αεροδρομιο που αναφερθηκε πιο πανω το οποιο βρησκεται στην Κολωνια της Γερμανιας.

Ενα τετοιο καινουργιο τοτε ΒΜW κατεβασε στην Ελλαδα η Γερμανικη κυβερνηση το 2004 για την μεταφορα του πρωιν Γερμανου Καγκελλαριου στους ολυμπιακους αγωνες με οδηγο στην Αθηνα παλι τον γαμπρο μου.

Το οχημα με ολη την Θωρακιση κοστιζει 470.000€ συν ΦΠΑ. Το γνωριζω γιατι πριν πολλους μηνες η γερμανικη πρεσβεια εστειλε πισω στο εργοστασιο μια απο της 2 Ε38 (για αποσυρση) και πηρε ενα AUDI A8 γιατι ηταν φθηνοτερο. Απλα το γερμανικο υπουργειο εξωτερικων λογω κρισης εξοικονομει χρηματα.
Το Audi στοιχησε κατι λιγοτερο απο 400 αν θυμαμε καλα.
Τωρα αυτα που γραφονται στις ελληνικες εφημεριδες ειναι μαλλον φουμαρα των δημοσιογραφων για να κερδισουν εντυπωσεις.
Απάντηση με παράθεση