Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1664  
Παλιά 15-11-18, 03:45
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω θα συμφωνησω οτι τα λεφτα ειναι πολλα.Αυτο που πρεπει ΠΑΝΤΑ να κοιταμε στις μετατροπες Μ3 καθε γενιας ειναι να σιγουρευομαστε οτι το αμαξι ειναι μετατροπη 100% και οχι απλα κοιτωντας την αδεια αλλα μελετωντας το σασι με πολυ εμπειρο ανθρωπο.

Ειδικα στα Μ3 Ε46 πολλα κλαπηκαν και πουληθηκαν σαν μετατροπες με αρ.πλαισιων απο απλα Ε46 συνηθως χτυπημενα που τους πηραν τα χαρτια και τον αρ.πλαισιου αλλα και πολλα δηλωθηκαν σαν κλοπη απο τους ιδιοκτητες που τα χρωσταγαν στις τραπεζες για να παρουν την αποζημιωση και να τα ξεχρεωσουνε η να παρουνε την τιμη αποζημιωσης αντι να τα πουλησουνε φθηνα λογω κρισης.

Οδηγικα ειναι ακριβως το ιδιο αν εχουνε μπει ολα τα πραγματα σωστα,ουτε καν πρεπει να τριζει αν ειναι σωστο με σωστη δουλεια,εχω οδηγησει μετατροπες και το γνησιο το δικο μου και ειναι 100% ολοιδιο οδηγικα αν εχει γινει απο γνωστη και με ολα τα πραγματα.
Συμφωνω και προσθετω οτι ειδικα Μ3, s2000 κλπ αμαξια πρεπει να ελεγχονται απο ειδημονΕΣ φανοποιους (ναι, πληθυντικος) πρωτα, και μετα να τα πας σε μαστορα να ελεγξει τα μηχανικα. Να κοιταχτουν κατω απο μοκετες, αρμοι, πατωμα, οροφη, κολωνακια μπρος πισω κλπ.
Κι επισης... Αναλογα τη χρηση που το θελει καποιος, ισως ειναι καλυτερη η αγορα μιας σωστης μετατροπης. Για καθημερινο αμαξι, πιο ξενοιαστο παρκαρισμα και γενικα ενα που θελει καποιος να το χαιρεται σε καθε ευκαιρια θα γλυτωσει απο διαφορα αγχη.
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση