Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 17-04-13, 18:46
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
Για την ενδειξη στον καντραν της πορτας αν δηλαδη αυτη ειναι ανοικτη ή κλειστη φταιει λογικα παντα η κλειδαρια η οποια δεν διαβαζει οτι η πορτα ανοιξε ( απο οσο ξερω ειναι ψιλο συχνο φαινομενο στα 46)
Τωρα εστω και να φαινεται η πορτα κλειστη ( και ανοικτη να ταν παλι το ιδιο0 ) το παραθυρο θα επρεπε να ανοιγει! Ωστοσο πιστευω αν διορθωσεις την κλειδαρια θα φτιαξει και το παραθυρο χωρις να κοβω το κεφαλι μου!
Οσο για το τελευταιο που γραφεις δηλαδη για τα χερουλια εχω και εγω παρομοιο προβλημα! Στις μπροστα πορτες ειναι θεοσκληρα ( μερικοι νμιζουν οτι ειναι κλειδωμενο οταν πανε να μπουν!)
Στις πισω παλι ειναι σαν πουπουλο μεσα εξω ....... Το ιδιο συμβαινει και με την δυναμη που χρειαζεται α εφαρμοσεις για τις κλεισεις !
Οποτε αν μπορει καποιος να δωσει λυση θα ειμαστε κομπλε!



Ελα την βρεικα την λύση!
Σφιξε την βιδα που σφίγγει αυτός με ενα 4αρι αλεν κ η πόρτα σου θα ανοίγει με απλό χάδι οπως η δικια μου κ δεν θα χρειάζεται να έχεις μπρατσα για να ανοίξει
Υ.γ
(Σφιξε την οσο τέρμα παει μην της αφήσεις καθόλου μποσικα)εμένα ενα τακ ήθελε κ αυτο το ελάχιστο τακ έκανε όλοι την ζημια

http://youtu.be/1hT9E-BQOJk
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση