Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 08-11-17, 21:01
peris Ο χρήστης peris δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 22-12-2016
Μηνύματα: 48
peris is on a distinguished road
Μίζα σε Ε36 1600 coupe

Καλησπέρα. Πριν κάποιες μέρες πήγα Ν.βάλω Μπρος στο Ε36 1600 coupe που έχω. Πάω να γυρίσω μίζα και μου κάνει κάτι γκαπ γκαπ. . Και μου έπεσε η μπαταρια ταυτόχρονα. Λέω να τελείωσε η μπαταρία. . 6 χρονιά την έχω λογικό είχε αρχίσει κιόλας να Τ φτύνει βάζω καινούργια επάνω. . Πάλι το ίδιο. . Το κυλαω Ν το βάλω Μπρος με ταχύτητα το.σκάω τη μια δεν παίρνει. Κοιτάω πάλι από.περιέργεια τη μίζα Τσάφ πηρε όλα κομπλέ. . Μετά από 3 4 μέρες σημερα πάλι μου κάνε αυτο.το γκαπ. .όταν γύριζα τη μίζα. . Ανοίγω καπό απλά γύρισα λίγο το γρανάζι του Δυναμό και όταν πήγα Ν ξαναβάλω πήρε κανονικά. . Ο μάστορας που το.πήγα μου πε πως η μίζα μου ακούγεται μια χαρά ούτε να κρασαρει τίποτε. Μπαταρία καινούργια και Δυναμό μια χαρά επάνω. . Τη στο καλό παίζει. . Ο μάστορας μου πε πως καμια φορά κολλάει λέει το Μπουτον της μίζας Μου πρότεινε να την ανοίξουμε Ν την δει ηλεκτρολόγος και να τη καθαρίσει και να αλλάξει μπουτον και καρβουνακια και έναν καθαρισμό. . Λέει πως αν είναι Ν χαλασει5θα χαλάσει και δεν θα γυρνάει. Δεν γίνεται να φτιάχνει τη μια και να χαλάει την άλλη. Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο και τη ζαλάδα... ευχαριστώ εκ Τον προτέρων. Όποιος ξέρει η είναι παθον τη γνώμη μου γιατί με τρέλανε αυτή μιζα ..
__________________
Έχει γεμίσει ο τόπος σκιτζηδες και ανιδεους μαστορους.
Απάντηση με παράθεση