Θέμα: pHoTo yOuR bMw__
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #503  
Παλιά 22-04-12, 18:12
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Nα'σαι καλά!! Κοιτα, ειναι και 20 χρονών αυτοκίνητο, μεχρι το 2024 εχεις καιρο!

Mεχρι το 2008 κυριως εκανε χιλιομετρα ταξιδιών, καθως μεσα στην πολη σπανια εμπαινε, βόλευε/βολεύει το λεωφορείο!

Δυστυχως δεν ειναι με το ιδιο μοτερ, λόγω ξερολιάς μηχανικών μας αφησε χρονους υστερα απο 4 μηνες με χαλασμενη τρομπα λαδιού ("Δεν εχει τιποτα, δεν χρειαζεται αλλαγη, να μαρσαρετε για να ανεβαζει πιεση να στελνει λαδια"). Αυτό, σε συνδιασμό με την ασχετοσύνη μας τοτε οτι για να το λενε στην αντιπροσωπεια κατι ξερουν, οδηγησε σε ασχημα Χριστούγεννα το 2006.. Μετά μπηκε το ιδιο μοτερ, M40B16, του κουτιού με 0 χλμ. Αναγνωρισαν το λαθος τους και μας εκαναν εκπτωση, τα is ηταν ακριβα τοτε, χωρια τα δηλωματα, φρενα, θα'ναι καλο το μοτερ? συνεφερε.

ΟΛΟΙ οι συγγενεις ελεγαν "πουληστε το αμαξι τωρα που σκετο το κουφαρι πιανει κατι ακομα",ο πατερας μου φωναζε ''θα γερασω μαζι του'', εγώ εκλαιγα, δεν ήταν ωραία..

Δεν εχω γνωρίσει αλλο αμαξι... Ενός ήμουν οταν το πήραμε..

Συγγνώμη για το κατεβατό, μ'επιασε..

Να'σαι και πάλι καλα για τις ευχές! Μακαρι να'χεις κι εσυ τον Άσσο σου χρόνια, χωρίς τα στραβά!!
Το 2ο μοτερ εχεις υπολογισει ποσα χμ εχει τωρα στην πλατη του?.. Καλα κι εμενα με βλεπω να γερναω μαζι του αλλα με λιγοτερα χμ, εκτος συνταρακτικου απροοπτου.
Απάντηση με παράθεση