Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 28-02-08, 21:16
Το avatar του χρήστη yiannis2002
yiannis2002 Ο χρήστης yiannis2002 δεν είναι συνδεδεμένος
I love scrap
 
Εγγραφή: 30-08-2006
Μηνύματα: 3.202
yiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really nice
Ο Τεν Τεν πήρε πρώτα την 8βάλβιδη του Μελά,και έκανε κανα 2 σπρίντ μεχρι να ετοιμαστει το 16βάβιδο και να προσαρμοστεί,
και μετά όταν πήρε την 16βάλβιδη, έδωσε την 8βάλβιδη στον Τάσο.
Εκεί είδαμε το πιό ενδιαφέρον χωμάτινο πρωτάθλημα, με Στρατισίνο Gti-R gr. N, Αποστόλου με ιντεγκράλε, Ιαβέρη, Τεν Τεν , φυσικά...Τζίγκερ, χαρακτηριστικά θυμάμαι ενα Μαύρο Ρόδο, ειδική Ανω Χαρβατι (μάλλον 1993) , στην προηγούμενη ειδική, είχε πάθει ενα ατυχημα ο Χατζητσοπάνης με το 323 gtx, ο πατέρας όχι ο γιός, έγινε διακοπή και συνεχίστηκε ο αγώνας. ΣΤο κοντρόλ εφτασε ο Ιαβέρης με πίσω ψαλίδι σπασμένο. Ο τροχός λοξά.
Στην ειδική μέσα πέρασε στο 500% πιό γρήγορα από ολους και πρόλαβε και μου αναψε και τα φώτα, (χ$στηκα από την χαρά μου τότε), μετά όταν τον ρωτήσανε γιατί πηγαινε σε ρυθμό "βγαίνω δεν βγαίνω" είπε πως αν του κοβόταν το ψαλίδι, θα συνέχιζε με την όπισθεν για να βγεί από την ειδική χωρίς να χάσει πολύ χρόνο...O tempora o mores...άλλοι καιροί άλλοι ανθρωποι, άλλες μηχανές...και το κόκκινο μαντήλι σταθερά δεμένο στον λεβιέ της δέλτα.
Πριν το λάντσια του Τεν Τεν, ταλαιπωριόταν με ενα Μάντα που νομίζω έσπασε το 1991 το χέρι του μεσα στην υπερειδική στην Ανάβυσσο και τον Πλαπούτα και αραιά και που το άουντι.
Μετά από την Λάντσια, έφερε το audi coupe S2 του Ρούντι Στόλ, με το οποίο για μια από τις συνηθισμένες μαλακιες, τον βγάλανε εκτός αγώνα, είχε σκέτη δισκόπλακα και το δελτίο έδειχνε χαρακτη, κάτι τέτοιο. Μετα σταμάτησε να τρέχει συστηματικά, έκανε μερικούς αγώνες με την deltona, έδωσε το παλιό renault 5 maxi στον τζίγγερ για ολα τ ανταλλακτικά από δέλτα που είχε η Genessis, έκρυψε την καλή του Οριόλ, και έκανε στην ακρη, ν αφήσει τα παιδια να παίξουν και αφοσειώθηκε στην ασφάλεια.
Τρομερός οδηγός, τρομερός άνθρωπος.
__________________
Παντελονίδειος Racing Team

Δεν μετριέται με άλογα η τρέλα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yiannis2002 : 28-02-08 στις 21:22
Απάντηση με παράθεση