Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 31-08-04, 21:46
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E30_318is
Η φθηνότερη μετατροπή που μπορείς να κάνεις (που να αξίζει τον κόπο) είναι γύρω στσ 2500 ευρώ για αλλαγή μοτέρ σασμαν πλεξούδα και εργατικά για κάποιο 318i ή 318is αν βάλεις εξακύλινδρο η τιμή ανεβαίνει και στα ανταλλακτικά και στα εργατικά, ότι πληρώνεις παίρνεις!

αφου ειπα πως εχω βρει ολοκληρη μετατροπη για να το κανω 318is με μονο την αγορα 3000 euro!!!!και αλλα 1000euro τοποθετηση......4000 για ενα μοτερ 15 χρονια και δεν ξερω και εγω ποσα χλμ!!!!μου φαινεται,δεν ειμαστε καλα.......(τους μαντραδες εννοω)!!!!!


Υ.Γ.
οταν ηταν η αδερφη μου στην γερμανια(σπουδαζε πριν 1 χρονο εκει) και την ρωτησα αν εχει δει να κυκλοφοραει κανενα ε30 ή εστω να πουλανε σε καμια μαντρα....,γελασε και μου ειπε:ναι εχω δει σε μια μαντρα παρα πολλα ε30 που τα περισσοτερα απο αυτα λενε 325 στο πισω μερος τους αλλα στη μεση της μαντρας ειναι ενας μεγαλος "σπαστηρας"(ετσι λεγεται?) και τα συνθλιβει(οπως ειναι τα αμαξια μαζι με το σαλονι τους) και τα κανει οσο μια τηλεοραση!!!!!!εεεε.....οχι να μου πουλανε 3000 το318is ή ενα bucket σαλονι 500 euro!!!!!!
Απάντηση με παράθεση