Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 12-07-11, 22:20
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από graphe36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλυτερα να παρεις ανακατασκευασμενο συμπιεστη. Ο μεταχειρισμένος δεν ξερεις ποτε θα σε αφησει και σε τι κατασταση ειναι , ο καινουργιος ειναι πανακριβος.
Και εγώ αυτό λέω ανακατασκευασμένο. Από μεταχειρισμένους αυτός που φοράω είναι ο δεύτερος και δεν λέει για τρίτο …. άσε που δεν δουλέψανε ποτέ! Καινούριο ούτε για πλάκα!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Από Αμερική ούτε να το σκεφτείς, θα σε διαλύσουν στο τελωνείο. Υπάρχουν στην Γερμανία αλλά οι τιμές είναι κοντά με εδώ. Καινούργιος εδώ της αγοράς (Behr, Hella, Seiko, κτλ) πρέπει να κάνει κοντά στο 500άρι.

Μερικοί αναλαμβάνουν να επισκευάσουν τέτοιους κομπρέσσορες μα και πάλι εγώ δεν θα το έκανα.
Δεν θυμάμαι τι είναι αυτός που φοράω Behr ή Bosch γιατί βρήκα κάτι τηλ. για Behr Hella service και Bosch car service να ρωτήσω αν επισκευάζουν αυτοί (πέρα που έχω 3 καταστήματα να ρωτήσω εδώ) και εάν δεν γίνεται ή το κόστος επισκευής είναι τρελό τότε τιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;; Οι καινούργιο Behr, Hella, Seiko, που λες στο 500άρι είναι ΟΜΟΕ; Δεν βρήκα τίποτα τέτοιο! Γιατί δεν θα το έκανες;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3 Εμφάνιση μηνυμάτων
http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=Bmw+....c0.m270.l1313



εγω πειρα πριν δυο χρονια ενα μεταχειρο για το δικο μου και βγηκε καλος
κοστος εκατο ευρο και καμια 25 τα μεταφορικα (καινουριος στο 1000+)
ο δικος μου χαλασε απο διαροη αμα απο καπου χανει και καινουριο να βαλεις και χασει το φρεο θα ζορηστει και θα χαλαση εφοσον τον εχεις κομπλαρισμενο
Μπααα φίλε μου δεν λέει να ρισκάρω άλλο με μεταχειρισμένα και να τα πληρώνω . Δηλαδή αν έχω πάλι διαρροή από κάπου αλλού μπορεί να μου χαλάσει τον καινούριο συμπιεστή έτσι απλά;

Και κάτι τελευταίο μα και η BMW ανακατασκευασμένους συμπιεστές δεν έχει για τα Ε30 και τους δίνει πάνω από 1000 ευρώ; ή μήπως κάνω λάθος;
Απάντηση με παράθεση