Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3260  
Παλιά 06-06-14, 18:48
Το avatar του χρήστη beck m power
beck m power Ο χρήστης beck m power δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 08-04-2012
Μηνύματα: 71
beck m power is on a distinguished road
Εγω παντως εχω βρεθει και απο τις δυο πλευρες!!! Αυτο που εγραψα πριν δεν το εγραψα για να καυχηθω στον Γιαννη απλα δεν χρειαζεται να το πολυ σκεφτεται!!!

Οταν αγορασα το μ3 το 2008 απο την κα..λα που ειχα για να το παρω!! μπορω να σου πω πως το αγορασα πιο πολλα λεφτα απ' οτι αξιζε, δεν κρυβω το οτι δεν το κοιταξα καν σε μηχανικο-φανοποιο, με αποτελεσμα οι μαλακιες να πληρωνονται!!!(ειμαι λιγο βιαστικος στις αποφασεις μου)

Αυτο βεβαια δεν υπηρχε περιπτωση να ξανα επαναληφθει!!! οταν πληρωνεις μαθαινεις!!!!!!!

Εχω γνωστο ο οποιος πηγε και αγορασε αυτοκινητο απο αγγελια 22000 ευρω απο καλο επωνυμο μαγαζι χωρις καν να ανοιξει καπο!!! Το αποτελεσμα?? το αμαξι δεν αξιζε πανω απο 12-15 χιλ . ευρω!!!!

Θελω να καταληξω στο οτι παιζει ρολο και ο παραγοντας τυχη στην πωληση ενος αυτ/του!!! Αυτος που θα σταθει τυχερος και θα πουλησει ενα αυτοκινητο παραπανω απ'οτι αξιζει ειναι σιγουρο πως ο αγοραστης ή δεν ξερει τι εχει απο οικονομικης πλευρας και απλα κανει το γουστο του χωρις να τον νοιαζει το οικονομικο ή ειναι ασχετος απο αυτοκινητα και πιανεται κοροιδο!!!!

Οποτε επανερχομαι σε αυτα που εγραψε ο φιλος μου ''suckers last 4 ever'' αυτα εχει η ζωη!!!!!!!
__________________
S50 B32
Απάντηση με παράθεση