Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1448  
Παλιά 04-01-18, 16:05
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BladeGT Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμπληρωματικα λοιπον να γραψω γιατι συγχιστηκα στο πρωτο ποστ

οτι απλα αντι να πειτε οτι ειναι λαθος απο την αποψη οτι δεν καλυπτει η ασφαλεια κ το τι κινδυνους εχει ολο αυτο προς 3ους κλπ καθεστε κ λετε γυφτο καποιον επειδη θελει να εχει κατι που αντικειμενικα μπορει να εχει αλλα το αδικο φορολογικο συστημα λεει οχι....

Κ ολα αυτα τα εξοδα που εγραψα πιο πανω εννοειται οπως καποιος αλλος εγραψε φοβασαι να κυκλοφορησεις. κι εγω πρωτοχρονια φοβηθηκα να το βγαλω εξω μην υπαρξει ατυχημα, δεν περναω καν απο τα γνωστα μερη για να παω προς τον προορισμο μου μηπως με πιασουν κ γενικα δεν χαιρομαι το αμαξι οπως θα αρμοζε με τοσες στερησεις που εχω για να το εχω στη κατοχη μου.
Γι αυτο εχω και 14.000 χλμ μονο.
Θελω να παω εξωτερικο ταξιδι και φοβαμαι κ παει λεγοντας.
Προσωπικα μιλωντας ειμαι σε σκεψη λοιπον να το δηλωσω για να το χαρω. Τωρα πια που σχεδον το εχω κανει καινουργιο υστερα απο 2 χρονια με τα μαζεματα που χρειαζεται για να ειναι ενα σωστο λειτουργικα αμαξι και να μου δωσει την απολαυση που θελω.
Ο μονος φοβος ειναι οτι αυριο μεθαυριο θα εχω παραπανω υποχρεωσεις και θα φτασω στη κατασταση να το σκοτωσω μαζι με ολους τους κοπους μου γιατι το κρατος ΜΠΙΙΙΙΙΙΠ-ται.....

ΟΠοτε οχι φιλε μου δεν δεχομαι καποιος να με αποκαλει εμενα κ αλλους παρομοιους γυφτο γι αυτο το λογο.

Γυφτους να πεις αυτους που μας κυβερνουν και μας κλεβουν μες τη μαπα κ που εχουν τοσα χρηματα κ θα κλεψουν ακομα κ τα 500 ευρω.
Δεν χρειαζεται να πω πολλα. Εχεις δειξει αρκετα απο τα γραφομενα σου. Και εαν θες παιρνω πισω το χαρακτηρισμο γυφτος εαν αυτο σε ενοχλησε τοσο και ζηταω και συγνωμη στον φιλο σου, αλλα ολοκληρα τα δυο σου ποστ ειναι η επιτομη του τι παει λαθος σε αυτη την χωρα χρονια τωρα.

Εχεις δωσει 13.000 για να φτιαξεις το αμαξι σου αλλα σε ενοχλει να δωσεις 1000 ευρω το χρονο τελη...γιατι ειναι κλεφτες...οκ, τους εκανες την μουρη κρεας. Αν ησουν Αγγλια που δεν εχουν τελη κυκλοφοριας ακριβα αλλα σε γ@μ@νε οι ασφαλιστικες, αναρωτιεμαι, δεν θα ασφαλιζες το αμαξι????


Οσο επι του προσωπικου. Δεν εχω Μ3 ουτε το φυσαω ή ζω με τσεπη αλλου. Εχω ενα Ζ4 2.5 και δινω 840 το χρονο εδω και χρονια. Μ3 Ε46 ψαχνω να παρω. Γνησιο. Με την αδεια να γραφει 3200 και να πληρωνω τελη 1050. Οχι γιατι μου περισευουν αλλα γιατι εαν δεν μπορουσα να δωσω 1050 το χρονο σε τελη και οτι αλλο χρειαζεται δεν θα κοιτουσα να παρω Μ3. Θα αγοραζα οτι καλυτερο μπορω αναλογο με την κατασταση μου. Υπαρχουν πολλα αλλα καλα αυτοκινητα. Oποτε ολα αυτα που εγραψες περι κομπλεξ καταλαβαινεις οτι ειναι ακυρα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 04-01-18 στις 16:16
Απάντηση με παράθεση