Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 14-05-09, 19:41
Το avatar του χρήστη sswift13
sswift13 Ο χρήστης sswift13 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2007
Μηνύματα: 365
sswift13 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Αντώνης Ε36Μ42 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παναγιώτη, το αυτοκίνητο το πήρες με την ποτηροθήκη ή την τοποθέτησες εκ των υστέρων;

Ρωτάω, επαναφέροντας ταυτόχρονα την αρχική ερώτηση του Σπύρου, γιατί η δική μου κονσόλα (η οποία δεν έχει ποτηροθήκη) δεν έχει τα ανοίγματα στον πυθμένα του σκαφακιού που έχει η δική σου. Αντιθέτως ο πυθμένας είναι εντελώς επίπεδος (με εξαίρεση μια εσοχή στο εμπρός μέρος όπου έρχεται και φωλιάζει το σταχτοδοχείο ή η θηκη μικροαντικειμένων που έχω βάλει εγώ) και επενδεδυμένος με το ίδιο υλικό (βινύλιο) που είναι επνδεδυμένη όλη η κονσόλα.

Η κονσόλα μου είναι τμήμα του σετ "υποβραχιόνιου μεταγενέστερης τοποθέτησης" (armrest front, retrofit kit), αλλά και η απλή που είχα πριν, είχε τον ίδιο πυθμένα. Άρα; Για να τοποθετηθεί η ποτηροθήκη χρειάζεται κάποια ιδιαίτερη κονσόλα; Πάντως στον κατάλογο των ανταλλακτικών δεν αναφέρεται / απεικονίζεται κάτι τέτοιο... Ή μήπως χρειάζεται μια επέμβαση στην ταπετσαρία της κονσόλας, ώστε να αφαιρεθεί η επένδυση στον πυθμένα του σκαφακιού;
Αντώνη, όπως έγραψα και εδώ http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...7&postcount=12 όταν το πήρα είχε κασσετοθήκη/τασάκι. Τα έβγαλα και μπήκε "κουτί" αυτό που θέλει να ψωνίσει ο Σπύρος. Μήπως τελικά εσύ έχεις άλλη κονσόλα? Από ότι κατάλαβα δεν ταιριάζει η δικιά σου με τους ακριβώς προηγούμενες φωτό που ανέβασα ...
Απάντηση με παράθεση