Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 17-12-09, 22:49
Το avatar του χρήστη eddy_e46
eddy_e46 Ο χρήστης eddy_e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-04-2006
Μηνύματα: 267
eddy_e46 is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsagio Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενα πολυ καλο συνεργειο εξειδικευμενο γαι BMW υπαρχει στο φοινικα ειναι κοντά στον τρικαλιωτη και λεγετε "Ηρακλης".
Και χρεώνει την αλλαγή των υγρών φρένων 20€... αλλά το καλύτερο είναι ότι την κάνει ως εξής: ένας υπάλληλος είναι μέσα και πρεσσαρει το πεντάλ, ένας είναι κυκλικά σε κάθε τροχό και ανοιγοκλείνει τη βαλβίδα εξαέρωσης, συμπληρώνοντας περιοδικά το δοχείο των υγρών (στη μηχανή). Αλήθεια, εμένα μου το έκανε έτσι και ήθελα να τον σκοτώσω!!! Έχετε δει πως το κάνουν στην αντιπροσωπεία;;; Εντελώς αυτοματοποιημένα μέσω εγκεφάλου-χρησιμοποιεί τη μονάδα του ABS για να πρεσσάρει το υγρό και να να κάνει εξαέρωση μέχρι να φύγει και η τελευταία φυσσαλίδα!!! (και το κόστος 30€ δηλαδή σιγά το κέρδος!!!)
Αυτό όμως που δε μπορώ να αποδεχτώ με τίποτα είναι ότι του ζητούσα να μου αλλάξει τα υγρα του συστήματος ψύξης (που ΠΡΕΠΕΙ να αλλάζουν κάθε 4 χρόνια) και αρνιόταν πεισματικά να το κάνει!!! (και δε το έκανε φυσικά).
Νομίζω ότι ο συγκεκριμένος είναι μόνο για μετατροπές... Εϊναι ο κλασικός τύπος "ωχ μωρέ, ποιος σου είπε ότι αλλάζουν τα υγρά του ψυγείου;;;" (επειδή έχει μανούρα και λερώνει η ιστορία) Του απαντώ μα το εργοστάσιο το λέει ΣΑΦΩΣ!!! Και σου λέει "Το εργοστάσιο λέει ότι να 'ναι !!!

ΝΑΙ φίλοι μου αυτή ήταν η μια και μοναδική φορά που τον επισκέφτηκα!
__________________
Οι απόψεις είναι σαν τις απολήξεις του ορθού. Ο καθένας έχει από μία!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη eddy_e46 : 17-12-09 στις 22:52
Απάντηση με παράθεση