Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #63  
Παλιά 16-05-13, 10:46
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Λευτέρη φιλικά το είπα, δεν το είπα κυριολεκτικά. Δε βάζω κόντρες, δεν έβαζε ποτέ μια δοκιμούλα κάναμε και οι 3 ταυτόχρονα. Απλά μου φάνηκε περίεργο πως άφησες τόσο πίσω άσσο. Και το κόμπακτ μου τάφος είναι, δεν είπα ότι είναι κατόρθωμα. Μην παρεξηγηθείς, ξαναλέω, φιλικά τα γράφω όλα.
Γιαννη δεν παρεξηγηθηκα...απλα οπως το εθεσες,,ηταν σαν να αμφισβητεις τα λεγομενα μου...
μαρτυρες υπαρχουν...ο οδηγος του ασσου, ειναι γνωστος σε πολλους απο εσας..οποτε δεν υπαρχουν περιθωρια διαψευσης..μαλιστα ηταν εκπληκτος..θεωρωντας πως ανοιξε με το 1,6...και επι της πραξης ηταν το 1,3..(αμα ηταν το σπορ 1,6...δεν θα το εφτανε ποτε και πουθενα, θα επεφτε πολυ γελιο...μονο στην εγνατια../.αλλα αυτες οι κοντρες χιλιομετρων ειναι για αλλους)
τωρα να παρω το αμαξι της γυναικας βραδυ...και να της πω οτι το παιρνω για μια κοντριτσα...για να επιβεβαιωσω ή μη τα προαναφερομενα..δεν νομιζω οτι θα ηταν ασφαλες για το κεφαλι μου...
Απάντηση με παράθεση