Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 08-03-13, 07:54
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bassakos Εμφάνιση μηνυμάτων
Λευτερη σου ειχα πει να μην μπλεξεις με μαντραδες και μλκιες!!!

σε μια μαντρα/εταιρια ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ επρεπε να πας!
να δωσεις το αμαξι εκει, να παρεις το γαμοχαρτο ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ!

και να πας να παρεις τα λεφτα σου! τωρα δεν ξερω τι να σου πω, πηγες σε μαντρα με ανταλλακτικα και περιμενεις απο αυτον να τρεξει να σου διαγραψει το αυτοκινητο ,....

υπομονη ...
Αυτο που λες δεν ειναι σωστο. Ο μαντρας εδωσε χρημα για να ΑΓΟΡΑΣΕΙ το οχημα ως ανταλλακτικα, ως εμπορευμα. Το ποσο το συμφωνησε με την ασφαλιστικη η οποια με αυτο το τροπο γλιτωσε κομματι απο τα χρηματα που εκεινη θα δωσει. Κ ακριβως αυτος ηταν ο σκοπος, να δημιουργησει ωφελος και για την ασφαλιστικη αλλα κ το μαντρα (αλλα με δημιουργια τρεξιματος για τον παθοντα)*.

Η εταιρια ανακυκλωσης δεν θα εδινε τιποτα γιατι απλα διαγραφει το οχημα κ μετα το καταστρεφει. Κ αυτο δεν θα το δεχοταν η εταιρια.

*Για αυτο το λογο λοιπον, αυτο που θα επρεπε να εχει κανει ειναι να πει "κ. Ασφαλιστικη, βασει νομου ειστε υποχρεωμενοι να με εχετε αποζημιωσει μεσα σε τρεις μηνες απο τη δηλωση του συμβαντος. Εδω ειναι τα κλειδια του αυτοκινητου, εδω η αδεια του, στειλ'τε μου κ τι να υπογραψω ΟΤΑΝ ταυτοχρονα θα μου δινεται τα λεφτα αλλα μεχρι εκει, εγω δεν κανω τιποτα αλλο. Το αυτοκινητο ειναι δικο σας θεμα πια κ το αναλαμβανεται εσεις".
Απάντηση με παράθεση