Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 25-04-05, 11:28
Το avatar του χρήστη moutraklas
moutraklas Ο χρήστης moutraklas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2005
Μηνύματα: 490
moutraklas is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TheCondor
Καλησπερα και απο μενα σε ολους παιδια, Βασιλης απο Γλυκα Νερα με Ε30 316 με τους σιδερενιους προφυλακτηρες.

Ειχαμε παει σημερα στο Κορωπι που εχει μια αλανα τεραστια με ταπητα βιομηχανικο που γλιστραει παρα πολυ και τους ηπιαμε το αιμα. ( εγω, ο αδερφος μου με το δικο του - ακριβως ιδιο με το δικο μου - και ενας φιλος με ενα πεζω 306 )

BMW forever μαγκες και αφηστε ολα τα Audi-VW Mercedes και οτιδηποτε αλλο να προσπαθουν να μας φτασουν ( οχι σε ταχυτητα... )



Υ.Γ. τσεκαρετε το site www.mobile.de για οσους δεν το ξερουν. Εγω παντως πριν το τελος αυτου του χρονου θα τσιμπησω κανενα 320 με κατω απο 1000 ευρω για να το κρατησω για ανταλλακτικα και φυσικα να κανω και την πολυποθητη μετατροπη. ( βασικα ετσι και εβρισκα καρχαριακι ε21 και ειχα και κινητηρα κτλ θα ηταν ακομα καλύτερα )
Γεια χαρά και από μένα...
Ωραίο το σχεδιάκι σου αλλά δυστυχώς δεν γίνεται... Τα αφεντικά αυτού του έθνους έχουν προβλέψει όποιο αυτοκίνητο μπαίνει μέσα -έστω και αν δεν το προορίζεις χια χρήση κανονική αλλά μόνο ως λαμαρίνες- να εκτελωνίζεται κανονικά...Εκτός κι αν το κόψεις πριν και έρθει σε 2 κομμάτια. Άκουσα πάντως ότι θα απαγορέψουν να κατεβαίνουν έστω και κομμένα με την αιτιολογία να μην μαζεύονται κουφάρια (τα σκουπίδια της Γερμανίας δηλαδή) στην Ελλάδα. (η επιχειρηματική θεώρηση των πραγμάτων στη χώρα αυτή δεν παύει να με εκπλήσσει...) Αν πάντως ισχύσει κάτι τέτοιο θα πρέπει να το λύσεις, να κάνεις όλα τα ανταλλακτικά 2-3 παλλέτες και να κατέβουν έτσι κάτω.
__________________
Tasos

ABS
Anti Bangle System

E30 ///M3 blinks the eye...: “Take this steering wheel and I will show you what sports motoring and genuine driving passion can really be!
Απάντηση με παράθεση