Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #532  
Παλιά 27-07-17, 21:03
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Μου αρέσει η τροπή που πήρε το thread

Τα βροχερά βράδια που ήμουν στην Αγγλία, πίσω απο τον υπολογιστή, περνούσα τις ώρες μου διαβάζοντας για ο,τι αυτοκινητικό έβρισκα. Έτσι λοιπόν έμαθα οτι τα Αμερικανάκια δέν είχαν τα εργαλεία μόνο για τις ευθείες, αλλα ορισμένοι ανεβοκατέβαιναν τα βουνά και τα φαράγγια τους, το λεγόμενο canyon racing, κάτι αντίστοιχο με το λατρεμένο Touge των σχιστομάτηδων και το B road bashing που κάναμε με τους mates στο Νησί.

Η λέξη Mulholland Dr, λέει πολλά, συνήθως για το αριστούργημα του Lynch, αλλα απο το '60 και μετά, οι Αμερικάνοι φίλοι μας πήγαιναν εκεί με τα κτήνη τους και κατέβαιναν το λόφο.
Mustangs, 'vettes, Camaros, Porsches, Datsun Z cars και Jaguars, μεταξύ άλλων, διαγωνίζονταν για το ποιός θα κοροιδέψει καλύτερα την κυρα-Φυσική και τους νόμους της και θα στρίψει γρηγορότερα.

"Δίχως δίπλωμα οδηγώ στο mulholland με ηλιοβασίλεμα", που λέει και ο Λεξ.





__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη E36 RULES!! : 27-07-17 στις 21:05
Απάντηση με παράθεση