Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 25-03-11, 00:53
Το avatar του χρήστη bmwnikolase36
bmwnikolase36 Ο χρήστης bmwnikolase36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-10-2010
Μηνύματα: 249
bmwnikolase36 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gscat Εμφάνιση μηνυμάτων
Επαγγελματίας είναι ο Αδαμίδης.

Αυτός που δεν επιτρέπει είσοδο στο συνεργείο είναι ο Τρικαλιώτης.
Ούτε οπτική επαφή!
Συναπάγεται λοιπόν πως απαγορεύει την είσοδο στη μαγαζί του.
Συνεπάγεται λοιπόν, δεν πρέπει να πατάμε.
εγω προσοπικα ειμαι ευχαριστημενος απο το τρικαλιοτη...οσες φορες εχω παει,για καποιο
προβλημα που εχω και ενω εχω και καποιες γνωσεις για το αμαξι μου..δηλαδη αν μου κανει κατι θα καταλαβω τι πιθανον μπορει να φταιει,η δουλεια που μου κανουν ειναι αψωγη.τωρα το θεμα με τις τιμες παιδια ειναι γενικα ιδιο σε ολα τα εξουσιοδοτημενα...δεν προκειτε δηλαδη να βρεις πχ ενα ανταλακτικο στον αδαμιδη φθινοτερο απο τον τρικαλιοτη.τελος το θεμα του τρικαλιοτη που δεν αφηνει να μπεις στο συνεργειο ειναι η πολιτικη του καταστηματος.και καλα κανουν!δηλαδη φανταστειτε να εμπενε μεσα ο καθενας απο τα τοσα αυτοκινητα που εχουν καθε λεπτο και να ρωταγε και να κοιταζε και τα λοιπα.εμενα προσοπικα παντος...οταν πχ το ειχα παει και τους ειχα πει να το κοιταξουν γενικα και να δουν τι μπορει να θελει...το κοιταξαν ΠΗΓΑ μεσα στο συνεργειο και ο μαστορας μου εδειξε ακριβως τι ηθελε αλλαγη και γιατι.αυτα...τωρα το που θα παει ο καθενας πιστευω το αμαξι του ειναι προσοπικη του επιλογη.υπαρχουν και πολοι καλοι μαστορες εξω,δεν ειναι μονο τα εξουσιοδοτημενα..αλλοστε παιζουν πολλα..για παραδειγμα μπορει καποιος να μην εχει τοσα λεφτα που ζητανε στον τρικαλιοτη...οντως οι τιμες ειναι ηψηλες αλλα οπως ειπα και πριν οτι θελει ο καθενας κανει...σεβαστες ολες οι γνωμες.και η επιλογη του καθενος διαφερει.
__________________
Θα ήθελα να ήσουνα στην μοίρα σμηναγός μου να σου βαραω προσοχή όταν περνάς εμπρός μου!




Απάντηση με παράθεση