Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 05-05-17, 09:10
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MarinosE46 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά,γιατί κανένας δεν προτείνει στο παιδί να ανακατασκευάσει στους μετρ του είδους τα εργοστασιακά m pack αμορτισέρ?Δεν μείνατε ευχαριστημένοι από την απόδοση και την διάρκεια όσοι το κάνατε ήδη?
Τα φτιαχτά αμορτισέρ είναι πάρα πολύ καλά, για την ακρίβεια είναι ότι καλύτερο έχω οδηγήσει σε 46. Το θέμα είναι ότι για να προτείνεις κάτι τέτοιο πρέπει και ο χρήστης να έχει την ανάλογη δεκτικότητα. Όταν συζητά για meylle δεν του προτείνεις φτιαχτά.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ το είχα γράψει δεκάδες φορές. Είναι τέλεια και σε απόδοση (καλύτερα από οτιδήποτε) και διάρκεια. Αλλά δεν ξέρω αν το κάνουν πλέον. Ο Mpower μπορεί να πεί αν δουλεύουν ακόμα.
Έχει πέσει η απόδοσή τους καιρό τώρα, αλλά το πρόβλημα είναι η πολύ κακή ποιότητα του δρόμου στη διαδρομή που κάνω με το αυτοκίνητο.

PS Θυμάσαι με πόσα χλμ. μου το έδωσες?
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση