Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 18-02-10, 11:19
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
1 δεν νομιζω ρε Δημητρη να σου απαντησα ερειστικα συζητηση κανουμε και ισως κανουμε και καποιες διευκρινισεις!!οσο και να εψαξα ο Ν45 δεν τον βρηκα πουθενα σε Ε46 ΣΕΝΤΑΝ!!!! τωρα αν μπηκε οπως και κποιοι αλλοι κινητηρες μονο στην ελλαδα και στην πορτογαλια η μονο στη αμερικη μαλλον δεν αφορα αυτο το αυτοκινητο προκειμενου οτι ειναι απο Γερμανια οποτε και σιγουρα εχει Βαλβετρονικ!!!!
2 τωρα σαν κινητηρας περα πο τις κλασικεσ βλαβες πολλαπλασιαστες αισθητηρα στροφαλου / θερμοκρασιας δεν εχει τπτ περιεργες βλαβες και ειναι γενικα αξιοπιστος με σχετικα καλη αποδοση αν και μαλλον τα 115ps για αυτο το αμαξωμα!!!!!εγω με 20λιτ μοτερ και ειναι σχετικα λιγο!!!!βεβαια ειναι καθαρα θεμα του τι θελει καποιος απο το αυτοκινητο!!!
Εννοούσα ότι εγώ απάντησα ερειστικά αλλά μετά από τόσες φορές που έχουμε γράψει τα ίδια για τον 16valve 1595cc κινητήρα είτε Ν40 είτε Ν45, περιμένεις ότι τα παλαιά μέλη τουλάχιστον θα το θυμούνται.

Τέσπα, όλα οκ...μέχρι την επόμενη φορά που θα συζητηθεί αν είναι valvetronic ο 1.6

To αυτοκίνητο είναι 1600 κυβικά και Ελληνικό όπως γράφει ο kostas_1100gs
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas_1100gs Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου είπε ότι είναι 2004 f.l. (το είδα και στο βιβλίο του) 1600cc με βαλβετρόνικ κινητήρα, ελληνικό.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 18-02-10 στις 11:21
Απάντηση με παράθεση