Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 28-07-15, 12:16
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Exclamation

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Jimmok_///M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα παιδια!! Καλως σας βρηκα!
Λοιπον...Ψαχνω να αγορασω ενα E30 ΑΥΣΤΗΡΑ διπορτο!!!
Με ενδιαφερει μονο να ειναι ΠΕΝΑ...δεν με νοιαζει να ειναι μαμισιο αρκει να μην εχει σαπια,τρακαρισματα κτλ! Το budget μου ειναι μεχρι 4500!! Εχω βρει μερικα αλλα δεν ξερω αν επιτρεπεται να βαλω αγγελιες για να μου πειτε την γνωμη σας!! Εχετε κατι υποψιν σας? Σας ευχαριστω προκαταβολικα!!
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/5806716/

To αυτοκινητο αυτο ειναι αψεγαδιαστο και ειναι ακριβως αυτο που θες. Η τιμη για τα πραγματα που εχει ειναι τελειως ρεαλιστικη αλλα πανω απο ολα ο ανθρωπος που το εχει ειναι γνωστης και αρκετα συζητησιμος οποτε θεωρω οτι θα τα βρειτε. θα σου προτεινα να του κανεις ενα τηλεφωνο.

Βy the way αμα σε ενδιαφερουν ψαγμενα πραγματα οπως ΓΝΗΣΙΑ ΑΚΡΑ, hardtop, ζαντες 16αρες Μ3 κλπ αυτο το αμαξι τα εχει ολα!!!. Tα γνησια ακρα πχ σε περιπτωση που τα βρεις παιζουνε απο 1200 εως 1500+. Δεν μιλαμε για Ε36, Ζ3 τορνους και αλλα γιατροσοφια. Σωστο hardtop ευκολα πανω απο 1000. Επισης ειναι και is.

Εχω ακριβως το ιδιο αυτοκινητο χωρις το hardtop και ειναι το καθημερινο της μητερας μου τα τελευταια 10 χρονια σχεδον. Δεν θα εχεις το παραμικρο θεμα!!! Εαν θες κατι αλλο που μπορω να βοηθησω στειλε μου ενα pm
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση