Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #129  
Παλιά 27-02-18, 22:59
Nikos_Elegance Ο χρήστης Nikos_Elegance δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-02-2018
Μηνύματα: 33
Nikos_Elegance is on a distinguished road
Εχω την εντύπωση πως ολοι εδώ μέσα διαβάζεται την τελευταία παράγραφο πάνω σε ενα θέμα και ταυτόχρονα απαντάτε για μαστόρους τεχνικούς κ τύπου... πσσς ξέρεις ποιος ειναι αυτος που μιλάς π.χ. Ο Θεός κτλ. Αυτες τις παιδικές μαλακιες εγω τα έργα αυτα τα εχω ξαναδεί προπολού. Εγω προσωπικά ζήτησα κάποια ιδέα κάποια γνώμη εδώ να λύσω το πρόβλημα μου προσωπικά μόνος με τις λίγες γνώσεις που εχω σαν μηχανολόγος και σαν παλιός πείραματιστης μηχανολογίας που ήμουν. Εσείς εδώ μέσα υποστηρίζεται ακόμη την γνώμη ένας ανθρώπου που μου λέει οτι πετάει ο γάιδαρος και εγω θα πρέπει τώρα να συμφωνήσω οτι πετάει ο γάιδαρος με κάποιον άνθρωπο που θεωρεί οτι πετάει ο γάιδαρος.
Κουλαρετε λίγο παιδιά δεν ειναι ετσι τα πράγματα. Τα πράγματα ειναι σαφέστατα και πολύ Απλα. Αν ξέρεις και εχεις γνώσεις και θέλεις να μοιραστείς, τις μοιράζεσαι. Αν δεν ξέρεις ομως και μιλάς τότε τι είσαι ;
Λίγο πολύ έχετε μπερδέψει την φιλιά με την μηχανολογία. Νόμιζα οτι βρίσκομαι σε ενα forum που εχει να κάνει με θέματα της BMW και οχι σε ενα forum τα φιλαράκια.
Πείτε μου τώρα ετσι απο περιέργεια με ποιον θεό μιλούσα και δεν το ήξερα.
Εγω σίγουρα δεν ξέρω ποιον μιλούσα αλλά σίγουρα δεν ξέρετε και εσείς με ποιον μιλάτε πάνω στο θέμα μηχανολογίας. Αυτα τα ολιγα απο εμένα προς εσάς.
Απάντηση με παράθεση