Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 14-09-07, 04:56
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο ομως που δεν καταλαβαίνουν καποιοι Κωνσταντινε,ειναι οτι ουτε ειμαστε δικτατορες και ουτε ξυπναμε καθε μερα και λεμε ποιον θα κανουμε ban σημερα
Ολοι μια παρεα ειμαστε με μια κοινη αγαπη....Αλλά αυτο δεν το καταλαβαινουν καποιοι.Θελουν μονο να προκαλουν
Την θρυλική εποχή είχα μεγάλη BBS, καταλαβαίνω ΑΚΡΙΒΩΣ και τι εννοείς και πως είναι, το θέμα δεν είναι αυτό, το θέμα είναι ότι αποφασίζετε πως θέλετε να είναι το δημιούργημά σας και ενεργείτε ανάλογα. Θέλετε 30 και καλούς? Ban στο ban. Θλετε 500 ενεργούς και ας λέμε και 5 μ@λ@κίες? Είστε ανεκτικοί.
Παράθεση:
Οταν λοιπον ειμαστε χαλαροι (και πιστεψε με αυτο θελουμε),γινετε ενας πανικος με τσακωμους προκλησεις κ.α
Περνουμε μετρα για αν αποφυγουμε αυτα τα πραγματα,γιατι περνουμε τετοια μετρα και γινομαστε οι κακοι ...................
Φυσικά και σε πιστεύω, όπως σου είπα ξέρω πολύ καλά την αντίστοιχη θέση, αυτό έλειπε να ήθελες να κάνεις τον "κακό" σε παρεϊστικο forum. Γιατί η αλήθεια είναι ότι σχέση με τον κανόνα, πολύ καλά τα πάμε. Είναι προς τιμή σας βέβαια πως αντί να λέτε "πολύ καλά τα πάμε" ασχολείστε και θέλετε το θεωρητικά τέλειο, αλλά δεν πρέπει να υπολογίζετε εκεί. Πολύ καλή είναι η θεωρία, αλλά στην πράξη απαιτούνται κάποιες επιλογές. Το μέγεθος του forum πλέον τις απαιτεί και είναι στο χέρι σας να δώσετε την κατεύθυνση.
Το συζητάω γιατί είσαι από τα (πολύ) λίγα άτομα που ξέρω προσωπικά από το forum παρά την σχετικά υπολογίσημη παρουσία μου εδώ και ξέρω πως καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.