Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 05-03-15, 21:38
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 106rallye Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν Προσπαθω να βγάλω το 106rallye ανώτερο απο BMW σε οτι αφορά ασφάλεια ,υλικό κατασκευής ,εργονομία απλα ειπα οτι έχοντας χρονια 106rallye απο θεμα κινητήρα ημουν υπέρ ευχαριστημένη .Οσο για άγκυρα που απάντησε κάποιος ουτε με αυτο είχα θεμα γιατι πολυ απλα φορούσα φρένα απο αλλο μεγαλύτερο.Το θεμα μας ομως δεν ειναι το 106 αλλα το BMW.Ειμαι πολυ απογοητευμένη γιατι ενώ υπήρχε διαρκής συντήρηση ,καλος χειρισμός ,στα καλα καθούμενα μου έβγαλε μια ζημιά πολλών ευρω για την οποία δεν ευθύνομαι εγω.Ποτε δεν ημουν φανατική Bmwδακιας αλλα δεν ειναι τελικα κρίμα να χεις πληρώσει μια περιουσία σε ενα υποτίθεται σοβαρό αυτοκινητο και μετα τα 110.000 χιλιόμετρα καθε φορα που ανοίγεις την πόρτα για να μπεις κανεις το Σταυρο σου γιατι δεν ξερεις εαν θα μπορέσεις ν φτάσεις στον προορισμό σου,απο καποια βλάβη που πάλι θα βγάλει;;;Για την ανάκληση που σας ρώτησα ξέρει κανεις κατι;;;Γιατι τελικα δεν συμφέρει να φτιάξεις το ιδιο μοτέρ αλλα να βάλεις ενα δίλιτρο valvitronic 4κυλινδρο .
Δεν βρήκα ανάκληση Ν40 στο αρχείο, για το πρόβλημα σου.
Τα υπόλοιπα που αναφέρεις, ειδικά στο συγκεκριμένο μοτέρ δεν έχουν εφαρμογή.
Τι ακριβώς συνέβη και έγινε η ζημία σου, είναι γενικότερο θέμα για εξέταση.
Αυτή τη στιγμή, με 200 ευρώ μπορείς να βρείς κεφαλάρι σε άριστη κατάσταση, και να πραγματοποιήσεις την επισκευή που σε απασχολεί..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση