Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 07-06-08, 19:15
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Σε ευχαριστώ Δημήτρη για τις χρήσιμες συμβουλές σου που θα τις ζητούσα έτσι κι αλλιώς σε λίγο...χιχιχιχ! μιας και εσυ είχες διοργανώσει ένα επιτυχημένο group buy...

Όπως έγραψα και στην αρχή του thread είμαι πνιγμένος αυτόν τον καιρό (δυο βδομάδες που έρχονται ειδικά)...Γι αυτό ζήτησα βοήθεια ως προς τις προσφορές...

Άλλωστε νομίζω δεν είναι δύσκολο αν ο καθένας μας πάει σε ένα μαγαζί να πάρει μια έγγραφη προσφορά για 10-15 αμάξια που βλέπω να μαζευόμαστε...Όταν μαζέψουμε λοιπόν όλες τις προσφορές(έγγραφες) και εφόσον πρώτα έχουμε συζητήσει εδω τι μάρκα θέλουμε μεμβράνες και τα σχετικά τις βάζουμε κάτω και βλέπουμε την πιο συμφέρουσα...Εγω έτσι το σκέφτομαι κατα βάση.
Ξέρω δυο καταστήματα σχετικά γνωστά και εγώ μπορώ να μαζέψω μετά τις 20 του μήνα 2-3 προσφορές χαλαρά...Όποιος άλλος θα μπορέσει να βοηθήσει θα το εκτιμήσω...

Προς το παρόν πάντως ας δούμε πόσοι μαζευόμαστε και τα της διαδικασίας τα βλέπουμε αργότερα...

Ευχαριστώ
Απάντηση με παράθεση