Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 16-01-10, 22:16
MILTOS M3 E46 Ο χρήστης MILTOS M3 E46 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-11-2009
Μηνύματα: 51
MILTOS M3 E46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από driver team Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα σε ολους εκανα ελεγχο στα τακακια μου και ειδα οτι τα πισω ηταν για τα σκουπιδια οποτε πειρα καινουρια τα αλλαξα και ολα καλα (galfer)!!!
η ενδειξη μεσα στο καντραν δεν ειχε αναψει ομως!!δεν εδωσα συμασια εβαλα τα νεα τακακια και τελος...μετα ομως απο μερικα χιλιομετρα η ενδειξη αναψε και δεν ξερω το λογο..κοιταξα μιπως το καλωδιο εχει φυγει αλλα ολα ηταν στη θεση τους μηπως επιδη δεν αλλαξα τα εμπρως συμβαινει αφτο η κατι αλλο ειναι?
το καλωδιο στο πισω τακακι για την ενδειξη ειναι καλο και στη σωστη θεση γιατι το χα συμαδεψει...
φιλε μου προσωπικη μου αποψη και απο προσωπικη εμπειρια ξερω πως οταν αλαζουμε τακακια πρεπει να αλαχτει και το καλωδιο...πανε πακετο αυτα....δεν γινεται το καλωδιο να μην ηθελε αλαγμα απο την στιγμη που τα τακακια ηταν για πεταμα οπως λες θα ειχε φθαρθει και το καλωδιο...παρε και ενα ζευγαρι μπροστινα τακακια(μαμα αν εχεισ μαμα δαγκανες κατα εμε)αλαξε και ενα καλωδιο μπρος πισω για να εισαι σιγουρος..το κοστος ειναι χαμηλο και καλο θα ειναι να αλαξεις τα καλωδια...
Απάντηση με παράθεση