Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #142  
Παλιά 18-04-13, 22:42
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Θέλεις να σου πώ κάτι?

Μπορεί αν ήσουν πελάτης κανονικός του συνεργείου, μια μέρα που θα έκανες ένα σέρβις, να σου το έκαναν ακόμα και δωρεάν.

Αλλά αυτός που κάνει τα πάντα μόνος του (και καλά κάνει), και χρειαστεί μια μέρα τον εξουσιοδοτημένο αντιπρόσωπο, θα πρέπει να πληρώσει την τεχνογνωσία (η αγορά του εκάστοτε συστήματος επικοινωνίας με τους εγκεφάλους είναι τόσο ακριβή που αναγκαστικά χρεώνουν τη χρήση).

Μάγκας ο μαστρομήτσος χωρίς να πληρώσει φράγκο, βλάκας ο εξειδικευμένος που πήρε 60.000 ευρώ το GT1, βλάκας ο αντιπρόσωπος που πήρε 150.000 το καινούριο.


Απατεωνιά δεν είναι να σου λένε ''εγώ θέλω 50 ευρώ για να κάνω κάτι''.
Απατεωνιά είναι να σου λέει αρχικά 50 ευρώ και μετά να σου ζητάει 100.
Απατεωνιά είναι να σου λέει κάποιος ''έλα να στο βάλω εγώ με 20 ευρώ'' και όταν δεν λειτουργεί να μην ψάχνει τη λύση αυτός, αλλά να τρέχεις εσύ για να σκάσεις το 50αρικο.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση