Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 12-10-15, 15:40
sotiris e30 316i Ο χρήστης sotiris e30 316i δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 22-09-2015
Μηνύματα: 9
sotiris e30 316i is on a distinguished road
πηγα μαστορα αλλαξα μπουζοκαλωδια καινουρια bosch 150 ευρω , εβαλα τετρακιδα bosch μπουζι καινουρια 20 ευρω , εβαλα γυρω στους 5 μετρητες αερα πανω για να δω αν θα αλλαξει κατι και τιποτα δεν αλλαξε , αλλαξα λαδια 5w-40 με φιλτρο λαδιου , αλλαξα φιλτρο βενζινης και φιλτρο αερα , αλλαξα θερμοστατη και g12 στο ψυγειο αλλαγη , κοιταξα ολους τους ρελεδες , τσεκαρα την τρομπα βενζινης(την εχω αλλαξει καινουρια το 2008 και ειχα μεινει στην εθνικη οδο ξαφνικα) , ξανααλλαξα μπεκ παλι μεταχειρισμενα ακριβως τα ιδια κανει , ωστηρια εχω αλλαξει το 2013 και ο εκκεντροφορος δεν ηταν φαγωμενος καθολου.θελω αν μπορειτε να μου πειτε γιατι το μοτερ στο ρελαντι τρεμει και σκαει η εξατμιση πισω και οταν παω με οποιαδηποτε ταχυτητα( πρωτη , δευτερα , τριτη στο κιβωτιο δεν εχει σημασια οποια να΄ναι) ακουγονται οι βαλβιδες μεσα?ΑΝ μπορειτε σας παρακαλω τα φωτα σας εχω σοβαρο προβλημα και εχω δωσει πολυ χρημα και συνεχιζει το διαολεμενο να ρεταρει και να καιει αρκετη βενζινη.και κατι ακομη οταν το οδηγω το αμαξι δεν μου ρεταρει στο δρομο καθολου πηγαινει κανονικα απλα νιωθω καποια πολυ μικρα κοψιματα σε χαμηλες στροφες.θελω ολοι να μου πειτε την γνωμη σας και να μου απαντησει και ο god οπωσδηποτε γιατι το ξερει το αμαξι να μου πει την γνωμη του
Απάντηση με παράθεση