Θέμα: Formula 1 - 2012
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #212  
Παλιά 07-11-12, 20:15
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάλλον δεν θυμάσαι τον απίστευτο Κολια στην ΕΡΤ....
Σε εμένα το ενδιαφέρον έπεσε σταδιακά. Οι αποχωρήσεις των αγαπημένων μου οδηγών (κατα σειρά προστ, αλεζι, μοντυ) και τέλος η αποχώρηση της BMW με απογοήτευσαν. Ήρθε. Και η μεταπηδηση του ισπανου στη Φεράρι και έδεσε το γλυκό...
Δεν τον θυμάμαι είναι αλήθεια. Μόνο το Σταθάκη θυμάμαι.

Απλά τα χρόνια που ο κόσμος ασχολείτω πλέον φανατικά με την αυτοκίνηση και μάθαινε, έβλεπε, άκουγε, το δίδυμο της συμf(erari)ορας εκνέυριζε όποιον παρακολουθούσε και δεν είχε ποντάρει στο πάμε στοιχημα φορμουλα 1 για 1.05 τη φεράρι και το Σουμι...

Εντάξει. Όλοι μπορεί να λένε αηδίες όλη την ώρα σε μια εκπομπή ή να είναι εκνευριστικά φανατισμένοι...αλλά και τα 2 μαζί πάει πολύ.

Υ.Γ. Θυμάμαι και τις ανελέητες διαφημίσεις στον αλφα...3 λεπτά αγώνας, 8 λεπτά διαφημίσεις...los jetzt κάπου αποφάσισα ότι έχω καλύτερα πράγματα να κάνω την Κυριακή απόγευμα.

Υ.Γ.2. Μη σας χαλάω το θέμα με την γκρίνια μου. Θεωρούμαι πλέον πολύ προκατειλλημένος απέναντι στην F1. (Όχι για το κατάντημα ή το δίδυμο, αλλά γιατί οδήγησε τους ιθύνοντες να κάνουν ακόμα χειρότερο το αγαπημένο μου μηχανοκίνητο σπορ-WRC για να επιπλεύσει η F1)

Πάντως προχτές στον αγώνα είδα στο τέλος 10 λεπτά και είδα ένα προσπέρασμα και μισή μάχη. Ότι έβλεπες δηλαδή σε 4 αγώνες τα χρόνια της γερής παρακμής.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 07-11-12 στις 20:18
Απάντηση με παράθεση