Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #104  
Παλιά 05-08-05, 16:38
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από moutraklas
Τάκη θε σε καμπανιάσω...
Δεν ξέρω αν είναι πιο γρήγορο από μια ε36 328 πχ και - το σημαντικότερο - δεν με νοιάζει ΚΑΘΟΛΟΥ!!!
Έτσι κι αλλιώς δεν θα το συγκρίνω με ένα πιο σύγχρονο αμάξι, είναι φυσιολογικό να χάνει σε πολλά σημεία... αλλά - το είπα? - δεν με νοιάζει ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

Όμως αυτό φίλε που αντιπροσωπεύει αυτό το αμάξι - σαν ιστορία θες? σαν εποχή θες? σαν ολόκληρη γενιά αυτοκίνησης θες? για την BMW θες? - δεν θα το βρεις σε κανένα άλλο μοντέλο της βαυαρέζικης φίρμας... ή άλλης.
Και, επιπλέον, δείξε μου ένα άλλο που να ανταγωνίζεται την αισθητική του...
Την επόμενη φορά που θα πετύχεις μια, κάτσε λίγο και κοίταξέ την στα μάτια... και άσε την λίγο να σου μιλήσει... έλα μετά να μου πεις τι σου είπε...
Eδω εμενα μου μιλαει η δικια μου Ε30 που μπροστα στο Μ3 ειναι ενα ταπεινο διλιτρο, και δεν θα μιλαει το Μ3??? Τι λεμε τωρα??? ( τωρα τελευταια οποτε την βλεπω μου λεει θελω τακακια και χαμηλωμα και ολο την πικραινω γιατι ακομα θελω λιγο καιρο να μαζεψω τα λεφτα ) Αυτα τα αμαξια εχουν ψυχη ρε παιδια, ας το ειχα εγω και ας πηγαινα δεξια λωριδα και ας με περναγανε τα hondaκια και τα ραλακια και τα παπακια και οτι αλλο γουσταρουν.

* ασχετο λιγο * οπως θυμαμαι στην Ιταλια οταν εμενα που ειχε ενας θειος μου ( πεινουσε ο καημενος ) μια Ferrari Mondial και πηγαινα εγω με τον πατερα απο πισω με το 320 ε36 και ξαφνικα σκαει ενα Punto και κολλαγε στην Ferrari Τι να πεις, ας ειχα εγω κατι τετοια αμαξια και ας με περναγανε και οι πετρες

Και σαφεστατα δεν μπορω εγω τουλαχιστον, να συγκρινω αισθητικα ενα Μ3 Ε30 με οποιοδηποτε Ε36, δε πα ναναι 335, δεν τιθεται θεμα συγκρισης.
Απάντηση με παράθεση