Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 25-10-06, 12:46
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Δυστηχως με την ποινικοποιηση του γιαουρτωματος βρηκαν προσφωρο εδαφος τυποι σαν τον πουρναρακη στην τηλεοραση.
οχι εγω δεν το δεχομαι και γι αυτο καθε φορα που τα παιρνω καλω στο καναλι και τους λεω οτι εχω ενα μυνημα για τον κυριο πουρναρακη.......τους λεω "γραφετε ?" ......"μαλιστα"...."πεστε του πουρναρακη να παει μπλα μπλα μπλα".
ειμαι σιγουρος οτι εαν το καναλι δεχεται δεκαδες τηλεφωνηματα εναντιον αυτου του ανθρωποειδους , αν μη τι αλλο θα του βαλουν χερι.
υπαρχει στο τημ του Αλφα ο Σειτανιδης ο οποιος εχει και πολλη ουσια στο λογο του και ειναι και πιο μετρημενος. οι αλλοι δυο εχουν ξεφυγει τελειως ρε παιδια.
το θρασσος τους εφτασε μεχρι το σημειο να παιξουν και μπαλλα κοντρα στο Σουμι και την παρεα του....
αλλα εκει που κυριολεκτικα σiχαινομαι τον πουρναρακη ειναι οταν ειρωνευεται τις μικρες ομαδες και τους οδηγους τους , οπως εκανε για χρονια με τη Μιναρντι.
Βεβαια δεν βρεθηκε καποιος να του πει οτι στη Μιναρντι δεν θα τον επαιρναν ουτε για να γυαλιζει τους τροχους του motorhome του τριτου οδηγου της....
Παλιοτερα παρακολουθουσα τους αγωνες απο το telepiu ωπου μετεδιδε απο 8 καμερες ταυτοχρονα, αλλα με τη ληξη της συνδρομης γυρισαμε πισω στην ελληνικη μιζερια ωπου 2-3 γυρους πριν το τελος και εκει που γινετε χαμος σου πετανε 5 λεπτα διαφημησεις και δεν ξερεις ποιος κερδισε , ποιος εμεινε απο κινητηρα και δεν τερματισε κλπ κλπ.
η απονομη δε εχει καταντηση αγνωστη λεξη αφου πρεπει παλι να δουμε την cosmote, shell 100, vodafone, dixan, κυβους knorr κλπ.
κατα καιρους παντως εχουν φιλοξενηθει διαφοροι ελληνες σοβαροι και γνωστες του αντικειμενου, δε μιλαω για σουργελα wanabee Σεννα, αλλα για οδηγους με γνωσεις και ιστορια, αλλα οι ανθρωποι εφρηξαν και δεν εμφανιστηκαν ποτε ξανα.
Εχουμε φτασει στο σημειο να αναπολλουμε τον Αρη Σταθακη με τις ατακες του και την ΕΡΤ χωρις διαφημησεις .
Απάντηση με παράθεση