Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 18-12-09, 15:42
Το avatar του χρήστη tsagio
tsagio Ο χρήστης tsagio δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 53
tsagio is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eddy_e46 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και χρεώνει την αλλαγή των υγρών φρένων 20€... αλλά το καλύτερο είναι ότι την κάνει ως εξής: ένας υπάλληλος είναι μέσα και πρεσσαρει το πεντάλ, ένας είναι κυκλικά σε κάθε τροχό και ανοιγοκλείνει τη βαλβίδα εξαέρωσης, συμπληρώνοντας περιοδικά το δοχείο των υγρών (στη μηχανή). Αλήθεια, εμένα μου το έκανε έτσι και ήθελα να τον σκοτώσω!!! Έχετε δει πως το κάνουν στην αντιπροσωπεία;;; Εντελώς αυτοματοποιημένα μέσω εγκεφάλου-χρησιμοποιεί τη μονάδα του ABS για να πρεσσάρει το υγρό και να να κάνει εξαέρωση μέχρι να φύγει και η τελευταία φυσσαλίδα!!! (και το κόστος 30€ δηλαδή σιγά το κέρδος!!!)
Αυτό όμως που δε μπορώ να αποδεχτώ με τίποτα είναι ότι του ζητούσα να μου αλλάξει τα υγρα του συστήματος ψύξης (που ΠΡΕΠΕΙ να αλλάζουν κάθε 4 χρόνια) και αρνιόταν πεισματικά να το κάνει!!! (και δε το έκανε φυσικά).
Νομίζω ότι ο συγκεκριμένος είναι μόνο για μετατροπές... Εϊναι ο κλασικός τύπος "ωχ μωρέ, ποιος σου είπε ότι αλλάζουν τα υγρά του ψυγείου;;;" (επειδή έχει μανούρα και λερώνει η ιστορία) Του απαντώ μα το εργοστάσιο το λέει ΣΑΦΩΣ!!! Και σου λέει "Το εργοστάσιο λέει ότι να 'ναι !!!

ΝΑΙ φίλοι μου αυτή ήταν η μια και μοναδική φορά που τον επισκέφτηκα!

αγαπάτε φιλε eddy-e46 εγω δεν τον ξερω προσωπικα τον ανθρωπο, εχω ερθει Θεσσαλονικη πριν 7 μηνες και μου τον συστησαν αλλοι, εχω παει 2 φορες μια για σερβις και μια για να που προγραμματισει το BC, οπου ο ανθρωπος δεν μου πήρε και λεφτα σε αντιθεση με την αντιπροσωπία που μου ζήτησαν 120 ευρω, οσο για το σερβις ηταν πολυ γρηγορη και ακριβείς σε αυτα που κάνανε και η τιμη ικανοποιητική. Μαλιστα το αφεντικο ηταν μαζι μου παρα πολυ συζητήσιμος και μου ελυσε και κάποιες απορίες που ειχα σχετικα με το αμαξι μου γιαυτο τον λογω τον πρωτινά και στον φιλο.
Απάντηση με παράθεση