Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 16-03-17, 20:07
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KATSARAIOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Με το συμπαθειο αλλα δεν διαβαζεις τιποτα περα απο οτι σου φαινεται νουθεσια ...
Εχεις την εντυπωση οτι εισαι ο μονος που εχεις κανει μετατροπη?
Προσωπικα εγω εγραψα χρησιμα πραγματα για το αν συμφερει η οχι και πως θα πρεπει να κανει την μετατροπη σωστη οχι πασαλειματα..
Απο εκει και περα μας συγχωρεις ρε μεγαλε που στα 46 μας μπορουμε να γραφουμε σε δημοσιο χωρο οτι ειναι παρανομο και ισως το χρυσοπληρωσει ενας πιτσιρικας..
Πιστευω να μην συνεχισεις τα περι κομπλεξ στα γραφομενα σου και να ζητησεις συγνωμη απο οσους γραψαμε κατι χρησιμα..
Α υποψιν δεν ειμαστε παλουκαρια μονο εδω αλλα και σε αλλα φορουμ γραφουμε αρκετοι...
(''Εχεις την εντυπωση οτι εισαι ο μονος που εχεις κανει μετατροπη?''):Αυτο το συμπερασμα πως το εβγαλες τωρα??Θα τρελαθουμε μου φαινεται.....

Επισης τι σε κανει να πιστευεις οτι αναφερθηκα σ'εσενα προσωπικα??.....Δεν σε καταλαβαινω.....Εχω γραψει πολυ συγκεκριμενα πραγματα,οποιος καταλαβε,καταλαβε....Ειλικρινα ποσώς μ'ενδιαφερει πια...
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stunt Mike : 16-03-17 στις 20:10
Απάντηση με παράθεση