Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 16-03-17, 21:37
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Μα γι'αυτο το διευκρινισα στο τελευταιο post μου.....Δεν επιτεθηκα σε κανεναν προσωπικα.....Κι αν μη τι αλλο,εγω κι αν εχω εντελως διαφορετικη αποψη για την αυτοκινηση,απο το 90% των ατομων εδω μεσα!!!!Αλλα αυτο δεν μ'εμποδιζει να λεω την αποψη μου οσο αμεροληπτα και αντικειμενικα μπορω.....Και να λεμε και του στραβου το δικιο τωρα......Αν εδω μεσα στο φορουμ υπαρχουν 2000 μελη με αλλαγμενα μοτερ,πανω απο 2000cc,ζητημα να ειναι δηλωμενα ενα 10%,ειδικα σε αυτοκινητα παλιοτερης γενιας....Κι απο αυτα ακομα,αμφιβαλλω στο ποσα εχουν ακομη πινακιδες κυκλοφοριας πλεον.....Καποια απο αυτα κυκλοφορουν ακομα και ανασφαλιστα!!!Κι ομως το φορουμ ακομα κραζει αυτον που σκεφτεται να κανει μια μετατροπη,ξεκινωντας με το ''δεν δηλωνεται!!''
Ειλικρινα τωρα.....Ποσοι απο σας πιστευετε οτι αυτος που θελει σημερα να κανει 6κυλινδρο το Ε36 του,εχει σκοπο να πληρωνει τελη και ασφαλειες για 2.5-2.8-3.0 λιτρα μοτερ??Επειδη ποναει την Ελλαδα??Επειδη εχει καταληφθει απο το απολυτο αισθημα ευθυνης προς το κοινωνικο συνολο???Αδυνατω να πιστεψω οτι υπαρχει περιπτωση καποιοι να το πιστευετε αυτο,την στιγμη που σχολιαζετε στο post του!!
Με αυτη τη λογικη λοιπον,θα επρεπε αυτοματα να διαγραφονται παρομοια post που δεν ξεκινουν με τη φραση: ''σκοπευω να το δηλωσω'',''εχω σκοπο να παω μονο 25% πανω σε δυναμη και κυβικα"......Ομως εδω δεν ειναι το www.astynomia.gr,ουτε παραρτημα του taxis.net,παρα το κλασικο ωραιο φορουμ για αυτοκινητα www.bmw-motorsport.gr,που καποτε εσφυζε απο threads,posts περι αυτοκινησης,μετατροπων,λεζαντας,βολτας και ταξιδιων ενω τωρα βλεπω μια παρακμη,μιζερια και εναν μηδενισμο σε οτι αφορα το κατι διαφορετικοτερο απο το ''βαζω ηχεια,ζαντες,bodykit'' γιατι ειναι παρανομο!!Η δικαιολογια της κρισης ειναι ακομα μια καραμελα πανω σε αυτο βεβαια.....Οχι συναδελφοι δεν ισχυει!!Τα ονειρα δεν πεθαινουν ετσι επειδη το αποφασισε μια ή περισσοτερες κυβερνησεις να μας ρημαξουν......
Προσωπικα θα προτιμουσα σ'ενα τετοιο post μετατροπης,να δω ενθουσιασμο,καμπανες να χτυπουν και ενα τσουρμο κοσμο να απανταει απο κατω με βιντεακια απο το youtube για το πως διαολο παει ενα 323,πως ντριφταρει,πως κοντραρεται και πως φτιαχνεται ακομα και στην αυλη σου,παρα μια μιζερια και ενα κολλημα προς τον νομο!!!Αλλα μαλλον γι'αυτο εχω παψει να συμμετεχω τοσο συχνα πια στα φορουμ.....Τα λεμε στο κοπητηπιτα!!Θα ειμαι διαθεσιμος για οποιον-ους θελουν να λογομαχησουν μαζι μου πανω σε οποιοδηποτε θεμα!!!!Αλλα προειδοποιω....Θα ειμαι σκληρος!Οπως παντα αλλωστε.....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση