Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 15-09-09, 13:58
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
οκ πρέπει να ομολογήσουμε όλοι πως τουρμπίσιο bmw πλυν του 335 είναι ενδιαφέρον θέμα.
πρέπει όμως να είμαστε πιο ρεαλιστές παρά τα μεράκια μας και ειδικά αυτές τις μέρες που οι δουλειές και το χρήμα γενικότερα παν κατά διαόλου.
η ζυγαριά λοιπόν ξεκινάει απο το μπάντζετ και αξιοπιστία και όταν μιλάμε για το καθημερινό μας αυτοκίνητο που κάποιοι μπορεί ακόμα να το χρωστάν πρέπει να είμαστε πολύ προσεχτικοί στο τι προτείνουμε.
και ξεκινάω.
μετατροπή σε μεγαλύτερο κυβισμό. κατ εμέ είναι πιο σίγουρη λύση σε αξιοπιστία και πιο απροβλημάτιστη μιάς και όλα είναι βάλε βγάλε με εργοστασιακές ρυθμίσιες(ξέρω τι λέω γιατί έχω ένα 325 ε36 compact του οποίου ε36 όπως και όλων ,τα πίσω άκρα είναι απο ε30 πράγμα που κάνει τη συγκεκριμένη μετατροπή λίγο θεματάκι. πάλι όμως no problem).
η φορολογία όμως; μπορούν όλοι να πληρώνουν στους δημόσιους τράγους ένα σκασμό λεφτά για ασφάλειες ,σήματα + συντηρηση κτλ;;;;;(κατανάλωση δεν αναφέρω γιατι με το τούρμπο σίγουρα θα καίς παραπάνω).
μετατροπή σε τούρμο. αν το αμάξι έχει πάνω απο 100κ χιλ τουλάχιστο εγώ γνωρίζω πως είναι ψιλοάκυρο το πρότζεκτ μιάς και όλες οι σωστές εταιρείες ρωτάν τα χιλιόμετρα για να δούν αν θα αναλάβουν τη δουλιά ή όχι. τώρα αν κάποιος θέλει να κάνει τον ήρωα ντε και καλά, πολές μαστοράτζες θα βρεθούν να τον βολέψουν. και ερχόμαστε στη στιγμή που αποφασίζουμε να το κάνουμε τούρμπο.
σωθικά πέταμα ασυζιτητη και ψάξιμο ένα κάρο ανταλακτικών από ένα κάρο εταιρείες.
με τη ψυχή στο στόμα μπροστά στα πολά προβλήματα της εγκατάστασης.
η μία πατέντα να ακολουθεί την άλλη και εσύ απλά να είσαι θεατής και να περιμένεις με αγωνία το τι θα γίνει στο τέλος. θα έχεις ένα αυτοκίνητο δηλητήριο ξεχωριστό διαφορετικό απο τα άλλα που πάντα θα πρέπει να έχεις το νούσ σου μη σε αφήσει φτάνοντας σε σε σημείο να κάνεις εταιρικό πακέτο με το συνεργείο για να γλυτώνεις ταους μεγάλους λογαριασμούς στο κινητό.(πάλι μιλάω απο πείρα γιατί το κόμπακτ που ανέφερα μιάς και δε κυκλοφορεί καθόλου πλέον ήθελα να γίνει λίγο πιο ξεχωριστό. τη δουλιά την ανέλαβε ένας απο τους καλύτερους μάστορες στη θεσαλονίκη πάνω στα τούρμπο και το μόνο που έχω να πώ είναι πως ευτυχώς το αμάξι το πείρα πίσω όπως αρχικά μπείκε για να τουρμπιστει δλδ μαμά).
φίλε μου ένα έχω να σου πώ ότι και να κάνεις πάντα κάτι θα του λείπει του μ@μημένου και θα το παντρευτείς και για μια ζωή.
συγνώμη για τα πολά λόγια και αν ξενέρωσα κάποιους αλλά επειδή και εγώ τα πέρασα και πραγματικά αγανάκτησα δε μπορώ να μη γράψω.
choise is yours
Απάντηση με παράθεση