Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 26-06-11, 23:00
Το avatar του χρήστη HULK
HULK Ο χρήστης HULK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2009
Μηνύματα: 151
HULK is on a distinguished road
Εχω ασφαλισει και εγω καποια αυτοκινητα εκει επειδη και στο πιο φθηνο πακετο εχει οδικη βοηθεια και ερχοταν πιο φθηνα απο αλλες ,που για να εχεις οδικη σε υποχρεωναν να πληρωσεις και αλλες καλυψεις που πιθανον να μην ηθελες.Η καλυψη που δεν δινει η anytime εαν δεν κανω λαθος σε κανενα πακετο ειναι η νομικη προστασια για οσους τους ενδιαφερει.Συνεβει ομως το εξης σε φιλο το οποιο δεν το εχω ψαξει καλα.Φιλος λοιπον ειχε ασφαλισει το αυτοκινητο του στην anytime πριν αρχισει να διαφημιζεται αυτη η εταιρια.Το αυτοκινητο λοιπον ηταν ασφαλισμενο για 200 ευρω περιπου δεν θυμαμαι ακριβως.Παει λοιπον στο site και κανει μονος του τον υπολογισμο και του βγαινει λιγοτερο π.χ 180.Τους παιρνει τηλεφωνο και τους λεει να προχωησει στην ανανεωση με 180 ευρω αφου τοσο το βγαζει στο site.Η απαντηση τους ηταν οτι αυτες οι τιμες (το 180 π.χ) ισχυουν μονο για οσους ασφαλιζονται πρωτη φορα!!! Εαν λοιπον του χρονου μου ερθουν τα ασφαλιστρα παραπανω τοτε θα τους αποχαιρετησω μονο και μονο επειδη δεν το αναφερουν πουθενα και μπορει να το εχουν καπου με ψιλα γραμματα.Οποιος μπορει ας το ψαξει να δουμε εαν πραγματι ισχυει ετσι θα το κοιταξω και εγω.
Απάντηση με παράθεση