Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 01-07-10, 15:26
Το avatar του χρήστη dimtz
dimtz Ο χρήστης dimtz δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 30-04-2007
Μηνύματα: 332
dimtz is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BladeGT Εμφάνιση μηνυμάτων
Καιιιιι για αλλη μια φορα ειμαι πολυ γκαντεμης... με το που εβαλα προγραμμα και ολα κομπλε στο αμαξι (θελω να πιστευω) Εφυγε το 1 δαχτυλιδι απτα angel eyes! ισα ισα να μου χαλασει τη διαθεση..το φτιαξα...οκ.
Και τωρα?τι θα παει *κατα για να μου χαλασει παλι τη διαθεση?
Χαλασε το computer του κλιματισμου.... Παταγα το κουμπι να ανοιξει χτες και δεν εκανε τιποτα...μετα ανοιξε μονο του..... μετα ξανακλεισε..οτι να ναι..
Νομιζα οτι θα κουνηθηκε καμια ασφαλεια αλλα μπα! Πηρα τον μηχανικο μου και μου ειπε οτι πολλα Ε36 το παθαινουν αυτο και το στελνει σε εναν ηλεκτρονικο και τα φτιαχνει με κοστος περιπου στα 100 Ευρω...
Υπαρχει καποιος που να εχει παθει κατι αναλογο? Μηπως καποιος που να γνωριζει απο αυτα να εχει καποιο σχεδιο πως φτιαχνεται,μηπως το επισκευαζα μονος μου η σε καποιον φιλο που γνωριζει απο ηλεκτρονικα?
το προβλημα ειναι στο πυκνωτακι που εχουμε αναφερθει πολλες φορες με κοστος επισκευης ουτε 1 ευρο και οχι 100 που σου εχουν πει, βγαζεις μονος σου την οθονη και την πας σε ενα ηλεκτρονικο (εκει που επισκευαζουν tv ας πουμε) του λες τι να σου αλλαξει και εισαι οκ 2 λεπτα υποθεση, θα κοιταξω να σου δωσω λινκ για να δεις την εικονα του πυκνωτη που πρεπει ν αλλαξεις
__________________
Απάντηση με παράθεση