Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 27-06-15, 18:06
Το avatar του χρήστη fourna7
fourna7 Ο χρήστης fourna7 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-12-2014
Μηνύματα: 81
fourna7 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LuigiD Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε καθε περιπτωση οτι και αν αποφασισεις,να εχεις καλη επιτυχια ευχομαι!

Δημητρης
Σε ευχαριστώ φίλε Δημήτρη. Ήσουν κατατοπιστικότατος μπορώ να πώ.
Όπως με βλέπω, τα πρώτα 150 ευρω (πιστεύω είναι αρκετά για ένα αξιοπρεπή συνδυασμό πετσετών-claybar-sealant-γυαλιστικου και ότι αλλο χρειαστεί για αρχή) για χαλασμα που θαρθουν στα χέρια μου θα φύγουν στο autogeek.net :P και απο κει και πέρα βλέποντας-μαθαίνοντας και κάνοντας

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreas e46 Εμφάνιση μηνυμάτων
και εγώ φίλε μου είχα πάει σε ένα τέτοιο μαγαζί πριν 3 μήνες περίπου , πολύ γνωστό και μου κάνει ''φιλική '' τιμή 300ευρώ, τι να πεις έφυγα χωρίς πολλά πολλά και εννοείται ότι το αμάξι δεν ήταν σε άσχημη κατάσταση.
εγώ αυτό που απορώ ακόμα και σήμερα είναι πως δεν ντράπηκε να τα ζητήσει αλλά είναι ότι πατάνε πάνω στην ''τρέλα'' μας.
Φίλε αντρέα εμένα τουλάχιστον δεν μου μίλησε για φιλικές τιμές εκπτωσεις και ας του το δώσουμε αυτο, ήταν σταράτος...ούτε μου είπε φέρτο να το αρχίσουμε και θα το δούμε στην πορεία...όπως είπε κ ο δημήτρης από πάνω είναι επαγγελματίες σωστοί στη δουλειά τους και δουλεύουν κυρίως με τον κόσμο τους (το αποδεικνύει και το γεγονός ότι το μαγαζί ήταν σε ένα υπόγειο χώρο και στο δρόμο πάνω είχε μια ταμπέλα που δεν φαινόταν ούτε με κυάλι..περιτό να σου πώ ότι στη γύρω περιοχή 1 στους 15 που ρωτησα το ήξερε τυχαία επειδή είχε κ εκείνος μαγαζί με αξεσουάρ ακριβώς απέναντι).
Πάντως στους επομενους μήνες που σκοπεύω να γίνω expert στο detailing φέρε μου και το 46αρι σου να το κάνουμε πένα!!
Απάντηση με παράθεση