Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 27-06-15, 21:56
Το avatar του χρήστη andreas e46
andreas e46 Ο χρήστης andreas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2014
Μηνύματα: 241
andreas e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fourna7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ευχαριστώ φίλε Δημήτρη. Ήσουν κατατοπιστικότατος μπορώ να πώ.
Όπως με βλέπω, τα πρώτα 150 ευρω (πιστεύω είναι αρκετά για ένα αξιοπρεπή συνδυασμό πετσετών-claybar-sealant-γυαλιστικου και ότι αλλο χρειαστεί για αρχή) για χαλασμα που θαρθουν στα χέρια μου θα φύγουν στο autogeek.net :P και απο κει και πέρα βλέποντας-μαθαίνοντας και κάνοντας



Φίλε αντρέα εμένα τουλάχιστον δεν μου μίλησε για φιλικές τιμές εκπτωσεις και ας του το δώσουμε αυτο, ήταν σταράτος...ούτε μου είπε φέρτο να το αρχίσουμε και θα το δούμε στην πορεία...όπως είπε κ ο δημήτρης από πάνω είναι επαγγελματίες σωστοί στη δουλειά τους και δουλεύουν κυρίως με τον κόσμο τους (το αποδεικνύει και το γεγονός ότι το μαγαζί ήταν σε ένα υπόγειο χώρο και στο δρόμο πάνω είχε μια ταμπέλα που δεν φαινόταν ούτε με κυάλι..περιτό να σου πώ ότι στη γύρω περιοχή 1 στους 15 που ρωτησα το ήξερε τυχαία επειδή είχε κ εκείνος μαγαζί με αξεσουάρ ακριβώς απέναντι).
Πάντως στους επομενους μήνες που σκοπεύω να γίνω expert στο detailing φέρε μου και το 46αρι σου να το κάνουμε πένα!!
καλά ότι είναι επαγγελματίες εννοείτε συμφωνώ απόλυτα απλά εγώ το πάω διαφορετικά ότι τέτοιες εποχές είναι λίγο ντροπή( άποψή μου ) τόσα λεφτά να ζητάς.
τελικά έκανα αυτό που σκέφτεσαι και εσύ αγόρασα διάφορα προϊόντα και το παλεύω μόνος μου, το αποτέλεσμα εννοείται όχι επαγγελματικό αλλά από πολύ κοντά οπότε για μένα αυτή είναι η καλύτερη λύση για οικονομία αλλά και αν σου αρέσει να ασχολήσε μόνος σου
Απάντηση με παράθεση