Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1606  
Παλιά 25-03-11, 21:26
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool !!!!!!!!!!!!!!!

Kαλα οσοι γραφετε σε αυτο το thread απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕ.....καλα τι ατακες ειναι αυτες???Εριξα πολυ γελιο πραγματικα,η παρεα το υ forum γενικοτερα μου αρεσει παρα πολυ με αυτο το κοινο που μας ενωνει ολους.Ο αλλος λεει ''μονο το Division μπορει να τον βοηθησει'' χαχαχαχαχα.....εισαι θεος ρε Λευτερη!

Παμε παρακατω λοιπον....η Μ3 Ε46 ειναι παρελθον πλεον και σε πολυ καλη τιμη μετρητα+αμαξι πολης που ειχα σκοπο να αγορασω για μετακινησεις και για track days (106 rallye 1.3)......εψαχνα να παρω αγωνιστικο για αναβασεις 106 rallye 1.3 και μου ερχεται ο αλλος στο ραντεβου με τετοιο απο 1ο χερι (17χρονια το ειχε απο καινουργιο και μολις του ειπα οτι ειχα και εγω και εψαχνα για τετοιο επαθε πλακα) και εντελως ατρακαριστο!!!!Αυτο και εαν ειναι τυχη δηλαδη.Λογω του οτι ηρθε δευτερος στη σειρα για να δει την Μ3 Ε46 μετα απο φιλο του φορουμ μας που τον ξερετε ολοι,αποφασισε να μου το προσφερει σε πολυ χαμηλη τιμη για να υπερκερασει την προτεραιοτητα του προηγουμενου και να κλεισει την ιδια στιγμη το αμαξι.Η συμφωνια εκλεισε και εγινε η ανταλλαγη+μετρητα.

Στα χοντρα τωρα.Οταν ειχα αγγελια την Μ3 Ε46 με ειχε παρει τον Δεκεμβριο τηλεφωνο ενας κυριος απο Β.Π και με ρωτησε γιατι πουλαω την Μ3 Ε46 για να παρω Μ3 Ε30.Αφου του εξομολογηθηκα το ασβεστο παθος,μου λεει κατα λεξη ''εχω μια ασημι EVO2 γνησια με κωδικο ταδε κινητηρα κτλ''.Στην αρχη νομιζα οτι ειναι κανενας που μου κανει πλακα αλλα οι κωδικοι-κινητηρα-χρωματος κτλ ηταν ολοι σωστοι.Κλεινοντας το τηλ μου λεει οτι δεν την πουλαει και μου λεει ''αν θες, οποτε πουλησεις την Ε46 σου παρε να παμε για καφε να δεις και το αμαξι''.Χθες λοιπον καθως γυρναγα απο ταξιδι 800χλμ με επιστροφη οπου ειχα παει αναμεσα στα αλλα να δω και μια Μ3 Ε30 τον παιρνω τηλ απο τον δρομο.Αφου προσφερθηκα να κερασω καφε οποτε αυτος θελει μου λεει ''ποσο πουλησες την Ε46?''.Αφου του λεω την τιμη (λιγοτερο απο οτι την πουλησα πραγματικα) μου λεει θα βρεθουμε να τα πουμε απο κοντα και μειναμε εκει.

Το σκηνικο ομως που ειχε προηγηθει με την Μ3 Ε30 απο την επαρχια που ειχα δει πιο πριν δεν λεγεται απο εδω και ειναι αδιανοητο και ανεπαναληπτο!!!Οσα χρονια ασχολουμαι τετοιο πραμα δεν μου εχει ξανατυχει.Θα πω μονο οτι το αμαξι ηταν εντελως ατρακαριστο-δεν ειχε βγει ουτε φτερο απο κατασκευης του-και σε πραγματικα αριστη κατασταση οπως επιβεβαιωσε ο φανοποιος της τοπικης αντιπροσωπειας και συγχωριανος μου που εναντι μικρης αμοιβης ειχε ερθει μαζι με εμενα και τον αδερφο μου.....επασχε ομως απο ''κριση ταυτοτητας'' την γνωστη ασθενεια.Τα υπολοιπα και πιο κουφα στην πρωτη μας συναντηση.......η αναζητηση συνεχιζεται,δεν ειναι τοσο ευκολο οσο φαινεται τα εχουμε πει αυτα,εξαλλου αυτο ειναι που με εξιταρει!!!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση