Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 13-02-18, 13:09
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Off topic: Edit δεν μπορει κανεις να κάνει μετα απο λίγη ώρα γιατί τα κρούσματα των "απατεώνων" ηταν πολλά.
Αρκετοί γύριζαν χιλιόμετρα για να πουλήσουν το αυτοκινητο τους πχ και ενω ειχαν αναφέρει στο forum τα πραγματικά τους χλμ οταν τα γύριζαν στο μισό, έκαναν edit στα μυνήματα τους. Άλλοι ήθελαν να κρύψουν ενα ατύχημα γιατι ηθελαν να πουλησουν ατρακαριστο αυτοκινητο κλπ.
Εχω δεχθεί πολλες απειλες απο μέλη που θελουν να κανουν edit ωια να εξαπατήσουν τον κόσμο και απο άλλους που θελουν να διαγράψω ολο το λογαριασμό τους.
Αυτό είχε ξεκινήσει πριν πολλά πολλά χρόνια, όταν είχα ανακαλύψει ότι κάποιος πωλούσε το τέλειο αυτοκίνητο του με φανφάρες πόσο τέλειο είναι και αντί για αυτό το διαμάντι πάνε όλοι να πάρουν σκουπίδια αγνώστου προελεύσεως.
Όμως ο κύριος είχε ανοίξει διάφορα θρεντ για πάμπολλα φρικτά προβλήματα, τα οποία είχε φροντίσει να διορθώσει. (τα θρεντ διόρθωσε και όχι τα δεκάδες σοβαρά προβλήματα του χρεπιού του).
Έλα μου όμως, που από τα quotes κλπ από κάτω φαινόταν το περιεχόμενο...

Από τότε είπαμε τέλος το edit. (και για εμένα προσωπικά είναι ο κύριος λόγος που έμεινα στο φόρουμ και συνέχισα να έχω την ευθύνη του moderator αφού σημαίνει ότι οι άνθρωποι που έχουν το φόρουμ είναι σοβαροί και όπως έχουν την ευθύνη των πραγμάτων που γράφουν, απαιτούν και από τους χρήστες το ίδιο).

Αν κάποιος θέλει κάτι συγκεκριμένο που υπάρχει λόγος να διορθωθεί, στέλνει ευγενικά μήνυμα στον admin εξηγώντας το λόγο (για κάτι όχι πολύ σοβαρό που να επιτρέπεται η διόρθωση) και φυσικά όταν έχει ο άνθρωπος χρόνο να το διόρθώσει...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση