Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 08-03-13, 16:08
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Διάβασε καλά τι έχω γράψει... στα @@ μου τι αξιολόγηση έκανε ο μαντράς! Η σύμβαση ήταν μεταξύ εμού και της τάδε ασφαλιστικής εταιρίας, η οποία ασφάλισε ένα αμάξι όπως φωτογραφίστηκε και εκτιμήθηκε από τον πραγματογνώμονα της κατά την έναρξη. Οι φωτογραφίες δείχνουν ξεκάθαρα την μορφή του αυτοκινήτου που ασφάλισα, και η αξία προφανώς και επηρεάστηκε επίσης. Όφειλα να παραδώσω το αμάξι ΟΠΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΘΗΚΕ κατά την έναρξη της ασφάλισης από τον εκπρόσωπο της ασφαλιστικής, ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΜΠΛΟΚΗ ΜΕ ΜΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΘΩ, όπως έγινε. Και δεν έπρεπε να με απασχολήσει ΚΑΘΟΛΟΥ το πώς ήθελε ο μαντράς το αμάξι, καθώς απλά έπρεπε να δώσει λιγότερα λεφτά αυτός και παραπάνω η ασφάλεια. ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΛΙΚΗ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ;;;;;

Ασφαλιστής είσαι;;;;;
Νικο ναι μεν αλλα, αμα σου εκλεβαν κατι θα ζηταγες τις 17αρες ή τις 15αρες?
αμα η ασφαλιστική σε αποζημιωνε για 15αρες θα εγταγε παλι η ασφαλιστικη?

αμα δήλωνες στην ασφαλιστικη καθε μετατροπη που χες κανει θα ησουν οκ στο να πληρωνες την αναλογη προσαυξηση στο ασφαλιστρο σου?

ουτε εγω τους παω τους ασφαλιστές αλλα ειναι κ αυτοι ελληνες... κ οπως καθε ελληνας, τα θελουν ολα βασει του συμφερώντος τους χωρις να αναλογιζονται σφαιρικα το θεμα...

(οπως και ο γραφων)
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lil : 08-03-13 στις 16:10
Απάντηση με παράθεση