Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 11-10-05, 02:11
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από papajim
Εγω διαπιστωνω οτι οσο μεγαλωνω,τοσο χανω την απολαυση της οδηγησης.Οχι επειδη η οδηγηση δεν παραμενει κατι το καταπληκτικο(ποσο μαλλον με bmw) αλλα επειδη εχασα (ολη πια) την αγνοια κινδυνου που ειχα στα 18 και στα 20 μου.Ειμαι πιο συγκρατημενος,προσπαθω να προνοησω τις τυχον μλκιες των αλλων κτλ.Ολη αυτη η προσοχη και η "ανασφαλεια" μειωνει δυστυχως την απολαυση.
Αλλαζουν οι προτεραιοτητες φιλοι μου,συνειδητοποιεισαι,βλεπεις τα παντα με αλλο ματι.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από santo
Έτσι ακριβώς και εγώ.. όσο μεγαλώνω νιόθω ότι τα κότσια μου για γρήγορη οδήγηση φεύγουν.. για στροφές ειδικά .. και με αμάξι με DSC.. ενώ μικρότερος με αυτοκίνητο χωρίς κανενός ίχνος βοηθητικών συστημάτων... έκανα τα χειρότερα... Τέσπα.. Μεγαλώνουμε και πρέπει να κάνουμε τα κολπάκια και τα παιχνίδια σε ελεγχόμενους χώρους και δρόμους.. βλ. πίστα.. και όχι σε δημόσιους.. Προσωπική μου γνώμη.
Δεν θα μπορουσε παρα να ηταν και να ειναι ισως η καλυτερη διαπιστωση που εχει γινει.Απλως εσεις οι μεγαλυτεροι,τοτε σε εκεινη την ηλικια των 20,ισως δεν ειχατε τοτε αυτες τις ευκαιριες με τις πιστες και τους ελεγχομενους χωρους.Ευτυχως για εμας που ειμαστε σε αυτη την ηλικα (περασμενη βεβαια,αλλά κοντα) θα μπορουμε να λεμε αυριο μεθαυριο οτι ναι ειχαμε αυτη την κ@υλα και ναι μπορουσαμε και να τη ζησουμε
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση