Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 10-01-14, 19:50
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ελα ρε Μιχαλη τωρα,πραγματικα στο λεω και μονο διαβαζωντας αυτα εδω,βγαζεις ενα θεμα που καθε αλλο παρα εσυ εισαι.Αφου σε ξερω χρονια,τα λεμε και καθε μερα και καθε αλλο παρα η εικονα που βγαζεις εδω με αυτα που διαβασα...
Τι παει να πει ειχα ακουσει ρε φιλε για τον εναν και τον αλλον...εγω που σας ξερω και τους 2 σου λεω οτι καμια σχεση δεν εχει αυτο που μπορει να φανταζεται ο ενας για τον αλλον.Και στο λεω μπεσα αυτο.Και στην τελικη ρε συ,και για μενα εχουνε πει τα χιλια μυρια..οκ και εγω χεστηκα οπως ακριβως λες και εσυ,αλλά εσυ που με ξερεις,εισαι σε θεση να κρινεις αν αυτα που λενε στεκουν ή οχι.Γιατι λοιπον να μην σταθεις στην δικια σου αποψη και να ακους τους αλλους?Κατσε μαθε τον αλλον και μετα κρινε

Εγω δεν διαβασα κατι εριστικο στο πρωτο ποστ του Νασου,το διαβασα ομως στην δικη σου απαντηση μετα.Κατσε ηρεμησε και ξαναδιαβασε τα και εσυ.Δεν υπαρχει λογος να χαλαμε τις καρδιες μας και με εκνευριζει και μενα που σας ξερω και τους 2 και γνωριζω τους χαρακτηρες σας

Παντως δεν ειδα πουθενα να λεει κανεις οτι δεν ησουν μπροστα καθαρα.Αποτι ειδα δημιουργησες θεμα εσυ λογω της αποστασης αν ηταν μισο καροτσι ή οχι...A kill is a kill και για εναν προφυλακτηρα.Ησουν μπροστα απο το 2ο καλυτερο μαμα Μ3 ( ) και μπραβο σου.Ολα τα άλλα ειναι λεπτομερειες...
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 10-01-14 στις 19:52