Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 02-01-16, 16:31
Το avatar του χρήστη BladeGT
BladeGT Ο χρήστης BladeGT δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-02-2008
Μηνύματα: 198
BladeGT is on a distinguished road
E46 M3 Multimedia OEM Οθονη - Αποριες-Προτασεις?

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους,
Εδω και 1 μηνα ακριβως ειμαι κατοχος ενος Ε46 Μ3 στο οποιο τυχαινε να εχει ηδη εγκατεστημενη μια ΟΕΜ οθονη της Erisin... Η οποια ομως δεν εχει αδεια για google play, εχει μικρη μνημη και δεν μπορω να εγκαταστισω τιποτα και τελος παντων ειναι για πεταμα..

Καποτε ειχα χρησιμοποιησει και car pc και σιγουρα ειναι αλλη φαση και σε δυνατοτητες αλλα τελικα πια λεω οτι δεν χρειαζονται και πολλα..

Τα πιο βασικα που χρειαζομαι ειναι:
1. Μουσικη - Βιντεο
2. Τηλεοραση
3. Rear Camera (εχω 2, μια μπροστα μια πισω αλλα αυτο λυνεται και με ενα switch)
4. Navigation
και σιγουρα θα ηταν καλυτερα εαν περνει
5. DVR Recording
6. OBC/OBD πληροφοριες
7. Screen Mirroring απο κινητο
8. Γενικα χρηση android - internet κλπ.

Βρηκα μια οθονη της Avin που φαινεται πολλα υποσχομενη...(αλλα οπως και αλλα android 2.2 ?!!! ουγκ!)
Η Dynavin την ειδα σε review στο youtube και φαινεται να καλυπτει τα βασικα αλλα δεν εχει χρηση android και ζητανε πααραα πολλα λεφτα γι αυτα που προσφερει ΑΝ ΚΑΙ δουλευει καλα σε ταχυτητα.
Erisin δεν βρισκω καπου να δω ενα review και να μου γεμισει το ματι.
Θελω κατι να ειναι γρηγορο και να μην σερνεται και ειδικα τα 1 εως 4. Δεν εχω θεμα με το οικονομικο αλλα αν ειναι να πληρωσουμε 800 ευρω για μια πηγη οπως ζηταει η dynavin ε θα ηθελα να εχω παραπανω δυνατοτητες. Και με 1ghz cpu και 1gb ram σιγουρα δεν νομιζω οτι μπορει να κανει πολλα...

Τα κινεζικα λενε οτι εχουν νεα λειτουργικα κλπ αλλα κ παλι αν δεν δω κατι να δοκιμασω δεν αξιζει..
Περιμενω τις απαντησεις σας..
Απάντηση με παράθεση